THE PUSSYCAT DOLLS POWRACAJĄ!
28.11.2019

THE PUSSYCAT DOLLS POWRACAJĄ!

Pamiętacie dziewczyny z The Pussycat Dolls? Kultowy girlsband powraca! Słynny zespół podbijał listy przebojów na całym świecie, a na swoim koncie ma miliony sprzedanych płyt. Teraz dziewczyny ogłosiły trasę koncertową!

The Pussycat Dolls ponownie na scenie!

Tej informacji chyba nikt się nie spodziewał. Dziewczyny podczas wywiadu w Good Morning Britain potwierdziły, że wracają do świata muzyki. Ta informacja z pewnością ucieszy fanów słynnego girlsbandu The Pussycat Dolls. Jak wiadomo, dziewczyny przygotowują się do ponownych występów. Na scenie zobaczymy je już w przyszłym roku. Ogłosiły właśnie wspólną trasę koncertową, więc będzie to idealna okazja do tego, aby usłyszeć je na żywo! Jak zapowiedziały, są bardzo podekscytowane powrotem do nowych wyzwań.

Jak przyznała Nicole, w przeszłości zespół zmagał się z wieloma problemami. Doprowadziło to ostatecznie do rozpadu grupy. Obecnie dziewczyny czują, że dojrzały, są bardziej doświadczone. Oryginalny skład grupy to: Nicole Scherzinger, Carmit Bachar, Ashley Roberts, Jessica Sutta, Melody Thornton i Kimberly Wyatt. Jak wiadomo na obecną chwilę, po wznowieniu działalności zabraknie Melody Thornton. 

Gdzie wystąpi The Pussycat Dolls podczas swojej trasy koncertowej? Sprawdźcie poniżej!

4 lubi to
0
50
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda