EKRANOWE PARY, KTÓRYM W PRAWDZIWYM ŻYCIU NIE BYŁO ZE SOBĄ PO DRODZE
26.11.2019

EKRANOWE PARY, KTÓRYM W PRAWDZIWYM ŻYCIU NIE BYŁO ZE SOBĄ PO DRODZE

autor
Na planie jest chemia, uczucie i widoczna więź, poza nim jest chłodno i raczej bez zbędnych uprzejmości. W świecie aktorów, to co na ekranie nie zawsze przekłada się na rzeczywistość. Te pary są tego idealnym przykładem.

Blake Lively i Leighton Meester

./uploads/inspire/0bd89a62219caf52bea3aa7f8a8f9339.png

Ten ukochany przez nastolatki duet (i nie tylko) sprawdzał się jedynie w scenariuszu. Poza serialem "Plotkara" Blake Lively i Leighton Meester nie rozmawiają ze sobą. Ponoć Meester uważała Lively za egocentryczkę, która wpatruje się w siebie na ekranie i ignorowała jej osobę, skupiając się na reszcie obsady.

„Blake i Leighton nigdy nie były najlepszymi przyjaciółkami i nigdy nie twierdziły, że tak jest”- przyznali twórcy serialu.

Patrick Swayze i Jennifer Gray

./uploads/inspire/36e5c48de0a93bb1362313d554dbed4b.png

Ten duet, choć skradł serca widzów, nie sprawdzał się w rzeczywistości. Swayze przyznał w jednym z wywiadów, że praca z Gray była dla niego trudna i w chwilach słabości dochodziło między nimi do starć. Jennifer wyraźnie drażniła aktora ze względu na swoje nastroje i humory.

„Wydawała się szczególnie emocjonalna, czasami wybuchała płaczem, jeśli ktoś ją skrytykował. Innym razem dostawała głupawki, zmuszając nas do nagrywania scen w kółko, kiedy zaczynała bez powodu się śmiać”.

Claire Danes i Leonardo DiCaprio

./uploads/inspire/76f49f15b573827bd3f2999c9df6fa92.png

"Romeo i Julia", tak samo jak odtwórcy ich ról byli z zupełnie innych światów. Claire Danes nie była zachwycona osobą DiCaprio ze względu na jego skłonności do żartów i nabierania ekipy filmowej. Uchodzący za śmieszka aktor uważał natomiast, że jego filmowa partnerka jest zbyt spięta i sztywna.

Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall

./uploads/inspire/2019bb52fd7565fb0757844060f9c3af.png

Mimo że grały najlepsze przyjaciółki w filmie "Seks w wielkim mieście" , Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall przestały się dogadywać, kiedy wyszło na jaw, że Parker zarobiła dwukrotnie więcej niż jej koleżanki z planu. Cattrall przyznała również, że Parker mogłaby być milsza podczas pracy nad filmem. Ta poczuła się dotknięta tymi słowami.

Ryan Gosling i Rachel McAdams

./uploads/inspire/c073b4392b732de915c19b7d3ff43d49.png

Ten duet pokazuje, jak szybko relacje na planie mogą zmienić się z nienawiści w gorące uczucie. Ta para początkowo nie mogła znieść swojego towarzystwa. Gosling był do tego stopnia rozdrażniony, że poprosił twórców filmu "Pamiętnik" o nową aktorkę, z którą mógłby ćwiczyć sceny.

Angelina Jolie i Johnny Depp

./uploads/inspire/8afc02a4f960b0ab237ea41e872ffb67.png

Na planie filmu "Turysta" tych dwoje dowiedziało się, że nigdy się nie dogadają. Johnny Depp uciekał do swojej przyczepy, kiedy tylko mógł i czekał, aż ktoś zawoła go do następnej sceny. Nie rozmawiał z Jolie pomiędzy ujęciami. Ona natomiast narzekała na to, że jej partner nie był w formie i nie przykładał się do roli, a poza tym... nie chciał obcinać włosów.

Reese Witherspoon i Vince Vaughn

./uploads/inspire/881d82ab5647744ba7ef4627d18a3d7f.png

Ta współpraca była trudna. Na planie filmu "Cztery Gwiazdki" dochodziło między aktorami do spięć. Wszystko za sprawą odmiennego stylu pracy artystów. Źródła podają, że Reese Witherspoon chciała pracować nad rolą i ćwiczyć kwestie, podczas gdy jej filmowy partner Vince Vaughn, wolał improwizować.

Jak wyglądał typowy dzień na planie?"Reese próbuje zmusić Vince'a do przećwiczenia każdej sceny i przeczytania swoich kwestii, kiedy natomiast Vince próbuje ją przekonać, że jest po to, żeby dostarczać rozwywki i chce się bawić i zobaczyć, dokąd dana scena ich zaprowadzi” - czytamy w Daily News.

8 lubi to
0
131
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda