Kaia Gerber i Harry Styles przyłapani na plaży w Malibu! Są parą? 😏❤️
21.05.2019

Kaia Gerber i Harry Styles przyłapani na plaży w Malibu! Są parą? 😏❤️

Kaia Gerber i Harry Styles spacerowali po plaży w Malibu – wyglądali niezwykle uroczo! Czy między modelką i wokalistą jest coś więcej niż przyjaźń?
./uploads/_kamilkaaa_77/efbe01e5abae0b8c344be7c60abe6c9d.jpeg
Kaia Gerber i Harry Styles spędzili wczoraj kilka godzin na plaży w Malibu. Nie umknęło to uwadze paparazzi, którzy nie tylko uwiecznili długi spacer modelki i wokalisty na zdjęciach, ale również nagrali wideo. Widzimy na nim, jak Harry (ubrany w t-shirt z motywem tie-dye i żółte szorty) biega po plaży i gra w frisbee z innymi plażowiczami oraz Kaię, która dopinguje swojego przyjaciela. Modelka wyglądała niezwykle stylowo – miała na sobie biały top ozdobiony subtelnymi falbankami, a także niebieskie jeansy o prostym kroju. Kaia i Harry ewidentnie dobrze czują się w swoim towarzystwie. Do tego, pięknie razem wyglądają. Czy łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń? 
Kaia Gerber i Harry Styles przyłapani na plaży w Malibu! Są parą?Pierwsze plotki dotyczące tego, że Kaia Gerber i Harry Styles są parą trafiły do mediów w 2016 roku. Kaia miała wtedy zaledwie15 lat i dopiero zaczynała swoją karierę na wybiegu. Zagraniczne serwisy informowały o tym, że wokalista spotyka się z młodziutką córką Cindy Crawford. Oczywiście, były to jedynie spekulacje. Okazuje się bowiem, że Harry Styles od lat przyjaźni się z rodziną legendy modelingu – szczególnie bliska relacja łączy go z dziećmi Cindy Crawford i Rande Gerbera. Niestety nie wiadomo, czy między Kaią i Harry’m zrodziło się na przestrzeni lat jakiekolwiek uczucie. Musimy jednak przyznać, że wyglądają naprawdę uroczo – tworzyliby niezwykle uroczą parę! Co wy sądzicie na ten temat?
7 lubi to
0
32
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Casting na Ambasadorów nowej aplikacji video!🚀 Zostań Twarzą marki i jedź z nami na Fest Festival
Casting na Ambasadorów nowej aplikacji video!🚀 Zostań Twarzą marki i jedź z nami na Fest Festival

ddob
youtube

Moda