Dzień zakochanych inaczej? Oryginalny pomysł na Walentynki
10.02.2019

Dzień zakochanych inaczej? Oryginalny pomysł na Walentynki

Wygląda na to, że amerykańska tradycja świętowania Walentynek świetnie zakorzeniła się w polskiej rzeczywistości. Większość zakochanych w jakiś sposób celebruje ten zimowy, lutowy dzień wręczając sobie prezenty walentynkowe lub po prostu spędzając razem wieczór.
Teoretycznie nasza polska tradycja wskazuje noc świętojańską jako dzień celebrowania miłości i obchodów z tym związanych, ale w praktyce większość zapytanych osób wskaże datę 14 lutego jako dzień zakochanych a patrona – św. Walentego. Trudno z tym walczyć, kiedy wszystko wokół jest różowe i czerwone… oraz kiedy otaczają nas serca i amorki. Zatem nie pozostaje nic innego jak poddać się temu szałowi i… kochać walentynki!


Oto nasze pomysły na Walentynki:


WALENTYNKI W WERSJI SZALONEJZacznijmy od czegoś mniej szablonowego. Pomysł na prezent dla par lubiących adrenalinę: oczywiście skok ze spadochronem – emocje na najwyższym poziomie i spełnienie marzeń ukochanej osoby. Zapamięta to do końca życia. A jak we dwoje spędzić walentynki w szalony sposób? Weekend off-road to świetna okazja, aby we Dwoje aktywnie spędzić czas z dala od przesłodzonych komedii romantycznych i udekorowanych na różowo restauracji

KLASYCZNIE, ROMANTYCZNIE WALENTYNKINo ale przecież są wśród nas też tacy, którzy lubią ten uroczy klimat sprzyjający miłosnym uniesieniom. Wspaniała kolacja w blasku świec w połączeniu z wieczorem w operze lub ze zwiedzaniem winnicy i degustacją win – romantycznie, smacznie i gustownie. A może wznieść się nad ziemię? Romantyczny lot awionetką nad Tatrami lub lot balonem z kieliszkiem szampana z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem zarówno dla niej jak i dla niego.

ZMYSŁOWY WIECZÓR DLA PARYWyobraźcie sobie noc we Dwoje w pięknym, klimatycznym pałacu. Czy to nie wspaniały pomysł na walentynki? Zwłaszcza, gdy macie przy okazji możliwość zjeść specjalnie przygotowane dania z afrodyzjakami i wziąć udział w indywidualnej sesji w łaźni parowej. A może wolicie się skusić na zmysłowy masaż we Dwoje lub dzień w SPA? Relaks we dwoje najlepiej smakuje w walentynki.
 
40 lubi to
1
90
  • udostępnij
1 komentarzy

ksanaru
0

yes

odpowiedz

ksanaru
0

yes

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Casting na Ambasadorów nowej aplikacji video!🚀 Zostań Twarzą marki i jedź z nami na Fest Festival
Casting na Ambasadorów nowej aplikacji video!🚀 Zostań Twarzą marki i jedź z nami na Fest Festival

ddob
youtube

Moda