5 najlepszych aplikacji do edycji zdjęć na smartfonie
03.01.2019

5 najlepszych aplikacji do edycji zdjęć na smartfonie

Macie którąś zainstalowaną?
1. VSCO
To chyba najbardziej znana aplikacja. Jest ona dostępna dla systemu iOS i Android także większość z nas może ją spokojnie pobrać. Aplikacja ma zarówno darmową jak i płatną wersję. W darmowej wersji mamy dostęp do podstawowych filtrów, a w zakładce STORE znajdziemy dodatkowe zestawy- tutaj jest to już płatne. Zdjęcia po zapisaniu zachowują wysoką jakość, a więc nie musicie się denerwować, że zdjęcie 'się popsuło'. W aplikacji VSCO znajdziemy też funkcję zmiany ekspozycji, temperatury barw, kontrastu, saturacji itd.
2. SNAPSEED
Darmowa aplikacja dla iOS i Androida. Filtry podzielone są na 12 kategorii, a do edycji danego zdjęcia możemy wrócić w każdej chwili. Snapseed pozwala na korektę wybranego fragmentu fotografii według naszych upodobań. 
3. Prisma
Do wyboru mamy tu kilkadziesiąt stylów, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. Po utworzeniu filtru można wybrać dla niego intensywność, przesuwając palcem po ekranie. W tej aplikacji można zastosować filtry inspirowane najpopularniejszymi dziełami sztuki. Dostępna jest na iOS i Android.
4. Hypocam
W Hypocam nie zobaczycie wielu kolorów, bo to aplikacja do przerabiania zdjęć tak, aby były w szarych kolorach. Znajdziecie tu wiele funkcji zaczynając od kadrowania, przez kontrast, jasność, obrót, ziarno, winietę, wyostrzanie, a na ramkach kończąc
5. Picmonkey
Prosta w obsłudze dająca wiele możliwości aplikacja. Są tu tradycyjne narzędzia do edycji- ciekawe filtry ze zmianą natężenia barw, wstawianie tekstu, rysowanie na zdjęciu. Mamy tu też pokaźny zbiór naklejek do wstawienia. Picmonkey występuje w wersji na komputer oraz na telefony z iOS oraz z Androidem.
14 lubi to
1
1167
  • udostępnij
1 komentarzy

Nietuzinkova
2

Znałam tylko Prismę i w sumie korzystam już z Xiu Xiu, więcej mi nie potrzeba w telefonie ;) 

odpowiedz

Nietuzinkova
2

Znałam tylko Prismę i w sumie korzystam już z Xiu Xiu, więcej mi nie potrzeba w telefonie ;) 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda