5 aplikacji najlepszych do edycji wideo na smartfonie!
03.01.2019

5 aplikacji najlepszych do edycji wideo na smartfonie!

Hej hej !
Lubisz nagrywać ale Twój telefon nie posiada zbyt wielu fajnych funkcji ?
Tutaj znajdziesz najlepsze programy do edycji łatwe w obsłudze i sprawią że Twoje videa będa pieknie wyglądąły :)

1.InShot
InShot to intuicyjna, uniwersalna aplikacja, dzięki której edytujemy nie tylko pliki wideo. Po uruchomieniu trzeba zdecydować się na jedną z trzech dostępnych opcji: obróbkę filmu, zdjęcia lub stworzenie kolażu.
2.PowerDirector
PowerDirector jest najbardziej zaawansowanym narzędziem do obróbki wideo na smartfonie, z jakim miałam do czynienia. Wybrany plik zostaje osadzony na osi czasu, co zdecydowanie ułatwia jego edycję. W jednym miejscu widzimy wszystkie elementy naszego dzieła, ich czas trwania oraz moment, w którym się pojawiają. Do filmu możemy dodawać zdjęcia, przejścia oraz dźwięki, a każdy kolejny fragment uatrakcyjnić jednym (lub kilkoma!) z wielu edytowalnych efektów.
3.Quik
Quik jest tak prosty w obsłudze, że dla części osób może być to wadą. Edycja sprowadzona tu jedynie do wybierania gotowych rozwiązań, co z pewnością nie będzie pasować każdemu. Po wybraniu filmu, który chcemy edytować, mamy do wyboru trzy menu. W pierwszym narzucane są gotowe szablony montażu. W drugim możemy zmienić efekty dźwiękowe. W trzecim dzieje się cała reszta – wybór długości, formatu, filtrów, fontów.
4.VivaVideo
W VivaVideo dużo się dzieje. Po odpaleniu aplikacji rzuca się w oczy przede wszystkim różnorodność dostępnych formatów, efektów i materiałów. Umieszczenie wszystkich tych kolorowych okien na stronie głównej wprowadza lekki chaos, co może nie przypaść do gustu minimalistom.
Podobnie użyteczny i łatwy w użyciu program do montowania filmów to Machete Lite. Jego twórcy postawili na prostotę obsługi, która została ograniczona do minimum, a jednocześnie daje możliwości wycinania i łączenia filmów, a także usuwania lub dodawania podkładu dźwiękowego, itp.
./uploads/PolishKatte1/1ee103879617689ad37913acde142e98.jpg
9 lubi to
0
59
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda