5 rzeczy, których nie wiedziałaś o Julii Wieniawie
14.08.2018

5 rzeczy, których nie wiedziałaś o Julii Wieniawie

Julka to od pewnego czasu topowa gwiazda wśród młodych aktorek. Bez wątpienia zawdzięcza to swojemu aktorskiemu talentowi, ale także wyjątkowej urodzie. Media prześcigają się w artykułach na temat Julki, podczas gdy Ona sama bardzo intensywnie pokazuje wyrywki ze swojego życia, spotkania, sesje, kampanie. Z pewnością jednak umknęło Ci kilka ciekawych faktów, o których Julia nie mówi głośno, a które nie są tajemnicą 😊

 

#1 Nie tylko „Rodzinka.pl”

Pierwszą rolą, którą zapadła w pamięć wszystkim była zdecydowanie rola Pauli w serialu Dwójki. Niewiele fanek wie, że Julia zagrała także w innych serialowych produkcjach! Na dobre i na złe, Na wspólnej, a nawet Pielęgniarki – oglądałyście?

 

#2 Co mi jest

Wiesz, że Julka poza aktorstwem dość czynnie zajmuje się muzyką? Pierwsza, debiutancka piosenka Julki, zatytułowana „Co mi jest” okazała się strzałem w dziesiątkę. Piosenkę wrzuciła na swój kanał sama Maffashion, co dla młodziutkiej wtedy Julii Wieniawy, było wyróżnieniem.

 

Źródło: se.pl

 

#3 Jedna płyta – 40 artystów

Julka jakiś czas temu zaangażowała się w projekt “Heartbreaks & Promises vol.3”. Płytę o tym tytule tworzy 16 utworów, nad którymi pracowało 40 artystów. Piosenka w wykonaniu Wieniawy – „Na zawsze” stanowi drugi klip zapowiadający ten niezwykły album.

 

#4 Wszystko zaczęło się od „Trędowatej”

Wiesz, że przygoda Julii z aktorstwem zaczęła się od filmu „Trędowata”? Jak sama mówiła w jednym z wywiadów do magazynu – „Aktorką chciałam być od zawsze, a wszystko zaczęło się od tego, kiedy jako mała dziewczynka obejrzałam film „Trędowata“. Fascynowała mnie ta sceneria i kostiumy… Już wtedy uświadomiłam sobie, że chcę być w jakiś sposób związana artystycznie z muzyką czy właśnie z aktorstwem.”

 

Źródło: eska.pl

 

 

#5 Pełnia księżyca

Nikt też nie wie, że jeszcze do niedawna, Julka bała się spać przy pełni księżyca. Jak stwierdziła w jednym z wywiadów – „Wydawało mi się, że zacznę lunatykować, wejdę na dach i spadnę”.

  • udostępnij
2 komentarzy

marcjamea
0

<3

odpowiedz

Wiktoria_Wojtkowiak

marcjamea
0

<3

odpowiedz

Wiktoria_Wojtkowiak

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda