Co Cię powstrzymuje od zakochania według Twojego znaku zodiaku
07.08.2018

Co Cię powstrzymuje od zakochania według Twojego znaku zodiaku

Może Ci się wydawać, że znak zodiaku jest całkowicie nieistotny w Twoim życiu, ale tak nie jest… Wbrew pozorom ma on ogromny wpływ na Twoje zachowanie, cechy charakteru oraz decyzje, jakie podejmujesz w życiu. W zależności, jaki jest Twój znak zodiaku, możesz też mieć pewne blokady, np. w zaufaniu lub łatwości nawiązywania nowych znajomości. Sprawdź, w jaki sposób Twój dzień urodzin może Cię powstrzymywać przez znalezieniem prawdziwej miłości.

 

Baran

Barany słyną ze swojego ognistego temperamentu, co może być przeszkodą w stworzeniu stałego związku. Są bardzo aktywne i niekiedy ciężko im zapanować nad swoimi emocjami. Muszą nauczyć się, w jaki sposób wrzucić na luz i nie przejmować się sprawami, które nie są warte nerwów.

Źródło: weheartit.com

 

Byk

Byk uważa się za osobę nieomylną, co często jest źródłem nieporozumień i kłótni w związku. Jeśli chce stworzyć trwałą relację ze swoją partnerką/partnerem, musi nauczyć się sztuki kompromisu. Powinien czasem odłożyć swoją dumę na bok i przyznać się do błędu.

Źródło: weheartit.com

 

 

Bliźnięta

Osoby spod tego znaku zodiaku mają problem z podejmowaniem decyzji. Przez swój spontaniczny charakter, boją się zdeklarować, że są lub chcą być w związku. Przez to tracą szansę na stworzenie trwałej i stabilnej znajomości z kimś, to jest tego warty.

Źródło: weheartit.com

 

 

Rak

Raki często zmagają się z dużą ilością kompleksów. Chcą być doskonałe i idealne, a przecież nikt taki nie jest. Przez to tracą poczucie własnej wartości, a swoje kompleksy potrafią przekładać na partnera. Muszą popracować nad samoakceptacją i nie wymagać od innych, aby byli idealni. Dopiero wtedy będą w stanie stworzyć udany związek.

Źródło: weheartit.com

 

 

Lew

Lwy potrafią być samolubne. Jest to najbardziej zapatrzony w siebie znak zodiaku. Jeśli cały świat kręci się wokół Lwa, będzie on zachwycony. Gorzej, jak uwaga jest zwrócona na kogoś innego. Tego Lew nie potrafi znieść. Jeśli chce stworzyć stabilny związek, musi stać się mniej egoistyczny i zwracać większą uwagę na potrzeby i uczucia innych osób.

Źródło: weheartit.com

 

 

Panna

Kłopoty Panny w znalezieniu drugiej połówki najczęściej biorą się z dużej nieśmiałości tego znaku zodiaku. Boją się odrzucenia, dlatego najczęściej nawet nie podejmują próby poznania kogoś, kto im się spodobał. Jeśli Panna chce znaleźć miłość, musi się otworzyć i zaryzykować. Tylko wtedy będzie miała szansę na poznanie kogoś ciekawego.

Źródło: weheartit.com

 

 

 

Waga

Wadą wagi jest przesadne użalanie się nad sobą. W gorszy dzień osoby spod tego znaku zodiaku potrafią być bardzo marudne i męczące, a przecież nikt nie chce być w związku z marudą. Wagi, aby stworzyć udany związek, muszą zacząć patrzeć na życie z większym optymizmem. Przecież życie jest takie piękne!

Źródło: weheartit.com

 

 

 

Skorpion

Brak zaufania jest największym problemem Skorpiona w znalezieniu prawdziwej miłości. Osoby spod tego znaku zodiaku wymagają ciągłego zapewniania o sile uczucia, a przy tym są bardzo zaborcze i zazdrosne. Jeśli zależy im na znalezieniu partnera, powinny nauczyć się zaufania. W przeciwnym wypadku ciężko im będzie stworzyć długotrwałą relację.

Źródło: weheartit.com

 

 

 

Strzelec

Strzelce są bardzo niezależnym znakiem zodiaku. Potrzebują dużo własnej przestrzeni, aby być szczęśliwymi, dlatego ciężko jest im stworzyć stały związek. Są lekkoduchami, którzy nie lubią ograniczeń. Jeśli jednak chcą znaleźć stałego partnera, muszą się zacząć liczyć z pewnymi ograniczeniami.

Źródło: weheartit.com

 

 

 

Koziorożec

Koziorożce często mają dość pesymistyczne podejście do życia. Zawsze zakładają najgorszy scenariusz. Ciężko jest być w związku z osobą, która nie wierzy w siebie i innych ludzi. Jeśli Koziorożec chce znaleźć miłość, musi się otworzyć, zaufać i nie bać odrzucenia.

Źródło: weheartit.com

 

 

 

Wodnik

Wodniki są bardzo tajemniczymi osobami, które ciężko jest „usidlić”. Boją się mówić o swoich uczuciach i obawach. Jeśli chcą stworzyć udany związek, muszą się otworzyć i nauczyć mówić „Kocham Cię”.

Źródło: weheartit.com

 

 

 

Ryby

Ryby są bardzo romantycznym znakiem. Jak już się zakochają, to na zabój. Jednak do tego prowadzi długa droga, która nie należy do łatwych. Ryby boją się wchodzić w nieznane, zdecydowanie lepiej czują się w obrębie swojej strefy komfortu, ale jeśli chcą się zakochać, muszą wyjść poza nią.

  • udostępnij
2 komentarzy

zaczarowanyworld

paulinoowo
0

o kurcze jest w tym prawda

odpowiedz

paulinoowo
0

o kurcze jest w tym prawda

odpowiedz

zaczarowanyworld

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB
Dołącz do DDOB

ddob
youtube

MATKA vs CÓRKA – Córka bierze ślub! 💍😱
DDOB

Moda