5 powodów, dla których on chce z Tobą zerwać
09.04.2018

5 powodów, dla których on chce z Tobą zerwać

Ostatnio miewacie „małe kryzysy” w związku? Czujesz, że coś jest nie tak? Wydaje ci się, że jesteś idealną dziewczyną, a jednak Twoja intuicja podpowiada Ci, że Twój chłopak ma o tym inne zdanie? Zobacz, czy przypadkiem nie spełniasz któregoś z poniższych podpunktów:

 

#1 JESTEŚ NUDNA

Brzmi dość drastycznie, ale jeśli chciałabyś codziennie spędzać wieczór z chłopakiem na kanapie oglądając romantyczne filmy to tak, jesteś nudna. Jeśli dziewczyna nie ma żadnych zainteresowań i nie wychodzi w inicjatywą kreatywnie spędzonego czasu, w końcu może przestać być atrakcyjna dla jej chłopaka. Jeśli oczekujesz od swojego lubego, by często Ciebie zaskakiwał, pamiętaj, że on może chcieć tego samego. Zaproś go choć raz na mecz, do teatru, zaproponuj wspólne gotowanie egzotycznej potrawy. Zamiast kolejnego piątku pod kocykiem, z czipsami i przed TV, zabierz go na szaloną imprezę, zakończoną oglądaniem wschodu słońca. ;)

 

 

 

#2 NIE POZWALASZ MU SPĘDZAĆ CZASU ZE ZNAJOMYMI

Facet, którego dziewczyna nie dość, że nie chce z nim nigdzie wychodzić, to nie pozwala mu także spędzić czasu z kolegami, prędzej czy później będzie chciał się wyrwać z uwięzi. Nie chodzi o to, żeby zostawiał Ciebie samą w domu co wieczór, ale nie powinnaś trzymać go jak w klatce. Każdy chłopak musi czasem wyjść z kolegą na piwo, pograć w Fifę, zrobić z kumplami męski wieczór. Daj mu trochę więcej luzu, a w czasie gdy on idzie na piwo, Ty umów się z koleżankami!

 

 

 

 

#3 NIGDY NIE PRZYZNAJESZ SIĘ DO WINY

Każda kłótnia kończy się Twoim fochem i nawet jeśli to Ty nawaliłaś, nie odezwiesz się do niego, póki nie zacznie Ciebie przepraszać? Przestań go szantażować! Czasem trzeba zdjąć koronę z głowy i przyznać się do błędu. Nawet jeśli wina leży po obu stronach, to Ty możesz pierwsza podać rękę na zgodę. Pokaż mu, że Ci na nim zależy.

 

 

 

#4 NIE PRAWISZ MU KOMPLEMENTÓW

Coś, do czego Twój chłopak nigdy się nie przyzna, dlatego powinnaś sama o tym pamiętać. On też potrzebuje czasem usłyszeć komplement! Powiedz mu, że seksownie dziś wygląda. Poproś go o otwarcie słoika (nawet jeśli bez problemu poradziłabyś sobie z nim sama) po czym daj podziw temu, jaki jest silny. Niech poczuje się dowartościowany przy Tobie. Co się stanie, jeśli wcale nie będziesz go doceniać? Wyobraź sobie, że to on nigdy nie mówi o Tobie w superlatywach. Czy nie zaczęłabyś szukać adoracji wśród innych facetów? :>

 

 

 

 

#5 WIECZNIE WYPOMINASZ MU TE SAME BŁĘDY

Twój chłopak zrobił coś, czego nie powinien. Okazał jednak skruchę, a Ty po odbytej z nim wojnie w końcu mu przebaczyłaś. Dlaczego w takim razie przy każdej, nawet najmniejszej sprzeczce, wciąż mu to wypominasz? Nie rozdrapuj zagojonych ran, bo może to się skończyć źle dla Waszego związku.Ciężko jest czasem zapomnieć krzywdę, jaką Ci wyrządził, jednak jeśli mu wybaczasz, rób to konsekwentnie!

 

 

 

To co, teraz już domyślasz się, co może być przyczyną gorszych relacji w Waszym związku? Czas się poważnie zastanowić nad swoim zachowaniem!

Ola

  • udostępnij
1 komentarzy

artivva
2

warto wiedziećxd

odpowiedz

artivva
2

warto wiedziećxd

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda