6 sygnałów, po których poznasz, że On chciałby Cię zaprosić na randkę
06.04.2018

6 sygnałów, po których poznasz, że On chciałby Cię zaprosić na randkę

Czytać w facecie jak w otwartej książce? Wydaje się nie do zrealizowania, a jednak!
Szczególnie, gdy mowa o chłopaku zauroczonym dziewczyną. Widujecie się od pewnego czasu na szkolnym korytarzu, uśmiechacie do siebie, ale nie masz pewności, że On chciałby czegoś więcej? Sprawdź 6 sygnałów, po których poznasz, że On chciałby Cię zaprosić na randkę!


Zerka, zerka
Ciągle napotykasz jego wzrok? On szybko się odwraca, jeśli zobaczy, że patrzysz? Możliwe, że ten facet jest po prostu bardzo nieśmiały, ale jest Tobą zainteresowany.

 

Źródło: weheartit.com

 

 

Odwzajemnia uśmiech
Brzmi banalnie? Cóż, możecie się mijać codziennie, tak jak mijasz dziesiątki znajomych twarzy. Jednak tylko ten, który jest Tobą prawdziwie zainteresowany, będzie inicjował uśmiech i go odwzajemniał.


Wstydzi się
Mężczyzna, dla którego jesteś dobrą kumpelą, czy zwykłą znajomą, jest w Twoim towarzystwie naturalny. Jeśli jednak chłopak pragnie zaprosić Cię na randkę, zacznie się stresować, co z pewnością będzie okazywał przy każdym przypadkowym spotkaniu. Wstyd może go zdradzić! 

 

Źródło: weheartit.com

 


Jest nad wyraz miły
Chłopak, któremu zależy na bliższym poznaniu zazwyczaj nie stroni od komplementów. Zaproszenie na randkę często wiąże się z odmową, dlatego będzie próbował zbliżyć się do Ciebie poprzez miłe zachowania czy słowa. Nie doszukuj się w tym nieszczerości. Jeśli miłymi
słowami obdarza tylko Ciebie i nie należy do kręgu komplemenciarzy, to możliwe że po prostu wpadłaś mu w oko.

 


Jest ciągle nieopodal
Chłopak, który chciałby zaprosić Cię na randkę, z pewnością nie stara się unikać kontaktu. Wręcz przeciwnie! Stara się być jak najbliżej, bo szuka sposobności, by jednak Cię na tą randkę zaprosić.

 


Sugeruje
Chłopak często sugeruje, że wspólnie spędzony czas byłby fajnym pomysłem na popołudnie? On w ten sposób próbuje nieudolnie zaprosić Cię na randkę! Zastanów się, jak reagujesz na te sugestie. Czy promieniejesz, czy może okazujesz brak entuzjazmu? To może Go onieśmielać i zniechęcać, pamiętaj.

 

Źródło: weheartit.com

  • udostępnij
1 komentarzy

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda