5 rzeczy, których NIGDY nie powinnaś robić dla mężczyzny, którego kochasz
03.04.2018

5 rzeczy, których NIGDY nie powinnaś robić dla mężczyzny, którego kochasz

Jest wiele rzeczy, które kobiety mogą zrobić dla mężczyzn, których kochają. Niektóre jednak posuwają się do tego, by poświęcić swoje szczęście.

 

Oto 5 rzeczy, których kobieta nigdy nie powinna robić dla mężczyzny, którego kocha:

 

#1. Zmiana standardów

Twoje standardy i przekonania są częścią tego, kim jesteś. Kiedy ktoś próbuje je zmienić, pokazuje ci, że nie kocha naprawdę tego, kim jesteś. Ważne jest, aby kobieta nigdy nie zadowalała się mężczyzną, który nie szanuje jej standardów, bez względu na to, jak są wysokie i surowe. Zamiast tego kobieta powinna szukać kogoś, kto podziela jej standardy lub podziwia ją z ich powodu. Znalezienie go może zająć trochę czasu, ale w końcu taki się znajdzie.

Źródło: weheartit.com

 

#2. Zmiana wyglądu

To zupełnie naturalne, że kobieta chce wyglądać dobrze dla mężczyzny, którego kocha. Nie ma nic złego w poświęcaniu trochę czasu na włosy i makijaż przed randką. Jest to doskonała okazja, aby podkreślić swoje naturalne piękno i uzyskać odrobinę pewności siebie. Jednak powinieneś czuć się równie pewnie schodząc po schodach w dżinsach i t-shircie, jak w tej niebieskiej sukience, którą on uwielbia. Nie ma powodu, dla którego powinnaś czuć potrzebę nieustannego doskonalenia się. Po prostu bądź sobą. Jeśli twój mężczyzna wywiera na Tobie presję, by ubierać się tak, jak on tego chce, przyciąć włosy lub zmienić ciało w jakikolwiek sposób poprzez chirurgię plastyczną lub dietę, nie jest wart swojego czasu.

Źródło: weheartit.com

 

#3. Głodzić się

Krąży mit, że facetów ciągnie tylko do jednego typu figury. To kłamstwo sprawiło, że kobiety odczuwają potrzebę zaryzykowania swojego zdrowia, aby uzyskać nienaturalnie szczupłą talię. Nigdy nie powinnaś odmawiać sobie jedzenia, aby być fizycznie pociągającą dla twojego mężczyzny. Jeśli twój facet zakochał się w tobie, oznacza to, że zakochał się w Tobie taką jaka jesteś. Nie jest modelką. Jeśli naprawdę odczuwasz potrzebę utraty dodatkowej wagi, istnieje wiele innych możliwości niż głodzenie siebie. Ćwiczenie i przestrzeganie zdrowej diety pomoże ci pozbyć się niechcianych kilogramów i pomóc poczuć się jak piękna kobieta, którą już jesteś.

Źródło: weheartit.com

 

#4. Ukrywanie swojego intelektu

Nie powinnaś zachowywać się jak wszystkowiedząca, ale nie możesz też ukrywać swojej inteligencji, aby pogłaskać ludzkie ego. Jeśli masz opinię na jakiś temat, wyraź ją. Jeśli znasz odpowiedź, powiedz to. Wierzcie lub nie, mężczyźni uważają to za atrakcyjne, gdy kobieta jest pewna siebie, niezależna i nie boi się przyznać, że ma mózg. Słabe jest również, kiedy zachowujesz się całkowicie bezradnie i niekompetentnie. To fajne, że wiesz, czym jest karny lub naprawić zlew kuchenny. Zaskocz swojego faceta niesamowitą umiejętnością otwierania słoika bez żadnej pomocy. Choć może chciałby uratować swoją dziewczynę w opałach, nie miałby też nic przeciwko temu, by raz na jakiś czas pojawiła się bohaterka.

Źródło: weheartit.com

 

#5. Porzucanie swoich marzeń

Tylko dlatego, że kobieta znalazła miłość swojego życia, nie oznacza, że ​​wszystkie jej marzenia się spełniły. Każdy ma ukryte pragnienia i  marzenia na przyszłość. Bycie w związku nie powinno oznaczać, że musisz porzucić je dla ukochanej osoby. Przeciwnie! Twój facet powinien zapewniać wsparcie i pomóc w dążeniu do ich realizacji. Jeśli naprawdę znalazłaś mężczyznę swoich marzeń, nie powinnaś wybierać pomiędzy facetem a swoimi marzeniami.

  • udostępnij
2 komentarzy

Gabissx
1

Bardzo cenne porady :)
Pozdrawiam ;*

odpowiedz

Glassy
0

👍👍

odpowiedz

Glassy
0

👍👍

odpowiedz

Gabissx
1

Bardzo cenne porady :)
Pozdrawiam ;*

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda