5 oznak, świadczących o tym, Twój eks wciąż o Tobie myśli!
28.03.2018

5 oznak, świadczących o tym, Twój eks wciąż o Tobie myśli!

 

Wiadomo, rozstania nie są wcale łatwe. Niezależnie od tego, kto chciał zerwać, obie strony bardzo to przeżywają. Czasami jednak pojawia się szansa, iż pary do siebie wracają, gdyż myślą, że rozstanie nie miało sensu i nie potrafią żyć bez siebie… bardzo często jest to spowodowane przyzwyczajeniem. Zdarza się też tak, że osoby które były długo w związku po rozstaniu zostają najlepszymi przyjaciółmi. Poznaj 5 oznak, świadczących o tym, że Twój eks wciąż o Tobie myśli!

 

Pyta się Twoich przyjaciół, o Ciebie.

Wie, że nie może się od Ciebie wszystkiego dowiedzieć, dlatego też wypytuje w codziennych rozmowach z waszych wspólnych znajomych o Ciebie, ciekawy jest jak się czujesz, co robisz, czy masz już kogoś nowego…?

 

Śledzi Twoją aktywność w Internecie

Ogląda praktycznie każde Twoje InstaStory, komentuje albo lajkuje Twoje zdjęcia i posty na portalach społecznościowych… To wszystko oznacza, że Twój były chce wiedzieć, co się dzieje w Twoim życiu. Zastanów się może warto go zablokować przynajmniej na jakiś czas!

photo @iconiccbeauty

 

Proponuje Tobie spotkanie

Nakłania Cię na spotkanie pod pretekstem, że będzie to przyjacielskie spotkanie tylko w celu miłego spędzenia czasu…Zastanów się czy warto, może nie warto robić mu zbędnych nadziei, jak wiesz że nic z tego nie będzie.

 

Szuka tematów do rozmów

Nagle Twój eks przypomina sobie o Twoich zainteresowaniach i próbuje zacząć rozmowę w ten sposób podsyłając Tobie ciekawe artykuły o tym czym się interesujesz, aby za wszelką cenę zacząć z Tobą normalnie rozmawiać. Myśli, że może przez takie tematy będzie mógł się do Ciebie bardziej zbliżyć.

 

Pragnie Tobie we wszystkim pomóc!

Przez przypadek dowiedział się o tym, że jesteś chora? Nagle pisze do Ciebie czy niczego nie potrzebujesz i czy wszystko masz…Codziennie zastanawia się w czym może Tobie pomóc!

 

 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

Oliwia-Głuszko

Oliwia-Głuszko

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda