5 zaskakujących objawów zakochania!
22.03.2018

5 zaskakujących objawów zakochania!

 

Wielu naukowców twierdzi, że objawy zachowania można bardzo szybko zdiagnozować na podstawie obserwacji! Nasz umysł w stanie zakochania funkcjonuje zupełnie inaczej niż zwykle! Chcąc dowiedzieć się, czy jesteś zakochana odpowiedź sobie na kilka prostych pytań: Czy nie potrafisz przestać myśleć o tej osobie? Całymi dniami zastanawiasz się, co robi, gdzie jest itp…. Te myśli mogą stanowić pierwsze objawy zakochania!

photo @mens_cult

 

SZYBKIE ZMIANY NASTROJU

Ludzie będący naprawdę zakochani są bardzo często niestabilni emocjonalnie! Nasz humor nieustanie się zmienia, raz czujemy się bardzo radośnie po czym sennie. Zdarza się tak, że tracimy apetyt i czujemy lęk!

 

ZAWSZE RAZEM

Osoby zakochane bardzo często bywają zazdrosne! Boją się odrzucenia. Pomimo iż jest to znajomość dopiero w początkowej fazie, osoby zakochane nie wyobrażają sobie w danym momencie żyć z kimś innym!

photo @men_cult

 

PRZYPODOBANIE SIĘ DRUGIEJ OSOBIE!

Zdarza się tak, że osoby zakochane zapominają o swoim własnym stylu, gdyż chcą się przypodobać dla wybranej przez siebie osoby! Chcemy stać się ideałem dla naszego przyszłego partnera!

 

NIEUSTANNIE O NIM MYŚLISZ

Ludzie zakochani potrafią ponad pół dnia myśleć o obiekcie swojego zainteresowania. Co chwilę spoglądają na zegarek i zastanawiają się co robi dana osoba, a ja widzą godzinę np.12:12 to twierdzą „on też o mnie myśli”.

 

KONCENTRACJA NA POZYTYWACH

Osoby zakochane koncentrują się głównie na pozytywnych cechach partnera, zapominają o wadach! Zazwyczaj w ocenie partnera skupiamy się na mało istotnych wydarzeniach i przedmiotach związanych z wybraną przez nas osobą!

 

 

 

 

 

 

  • udostępnij
3 komentarzy

Oliwia-Głuszko

ZranionaKsiężniczka
0

miłość rośnie wokół nas..

odpowiedz

AlfredJaito 10/06 16:07:28
0

wh0cd482153 <a href=http://amoxicillin.team/>amoxicillin</a>

odpowiedz

Oliwia-Głuszko

ZranionaKsiężniczka
0

miłość rośnie wokół nas..

odpowiedz

AlfredJaito 10/06 16:07:28
0

wh0cd482153 <a href=http://amoxicillin.team/>amoxicillin</a>

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda