Jak poderwać chłopaka z pomocą przyjaciółki?
20.03.2018

Jak poderwać chłopaka z pomocą przyjaciółki?

Co zrobić w sytuacji, gdy podoba Ci się chłopak z równoległej klasy, ale jesteś nieśmiała i boisz się do niego zagadać? Na samą myśl robi Ci się słabo? Jeśli nie chcesz czekać w nieskończoność na jego pierwszy krok, musisz wziąć sprawy w swoje ręce. Jeśli wstydzisz się zaprosić wymarzonego chłopaka na randkę, z pomocą może Ci przyjść Twoja przyjaciółka. Zobacz, w jaki sposób możesz ją zaangażować w całą sprawę.

 

1. Wybierz odpowiednią przyjaciółkę

Pewnie masz kilka przyjaciółek lub bliskich koleżanek. Przede wszystkim powinnaś bardzo dokładnie przemyśleć, którą z nich poprosić o pomoc. To jest jedna z najważniejszych części planu. Zadaniu może sprostać tylko osoba odważna, przebojowa i lubiąca poznawać nowych ludzi. Nie wybieraj przyjaciółki, która podobnie jak Ty, jest nieśmiała i skryta.

 

Źródło: Pinterest.com

 

2. Otwórz się

Jak już wybierzesz odpowiednia przyjaciółkę, musisz jej dokładnie wytłumaczyć, o co chcesz ją poprosić. Otwórz się przed nią i opowiedz, który chłopak Ci się podoba, dlaczego sama nie chcesz do niego zagadać. Nie wstydź się mówić o swoich obawach – chodzi o to, aby Twoja przyjaciółka jak najlepiej zrozumiała, w jakiej jesteś sytuacji i co czujesz. Zapytaj ją o zdanie – co myśli o tym chłopaku? Jak ocenia Twoje szanse? Co powinnaś zrobić, aby zwrócił na Ciebie uwagę? Musicie rozmawiać szczerze, bo tylko wtedy macie szansę na wyciągnięcie konkretnych wniosków. Uważaj, bo na tym etapie może się okazać, że ten sam chłopak podoba się Twojej przyjaciółce. W takim przypadku nie proś jej o pomoc, tylko wybierz kogoś innego.

Źródło: Pinterest.com

 

3. Obmyślcie plan działania

Postaraj się zebrać jak najwięcej informacji na temat chłopaka, który Ci się podoba. Sprawdź, do której szkoły/klasy chodzi? Czym się interesuje? Gdzie bywa po lekcjach? Z kim się przyjaźni? Te wszystkie odpowiedzi pomogą Ci poznać go lepiej, ale także zwiększyć szansę, że na siebie „wpadniecie”. Może się okazać, że Ty lub Twoją przyjaciółka macie z nim wspólnych znajomych. To bardzo ułatwiłoby całe zadanie, ponieważ łatwiej by Wam było „dostać się” do jego towarzystwa.

Źródło: Pinterest.com

 

4. Zaprzyjaźnijcie się z nim

W tym kroku główną rolę musi odegrać Twoja przyjaciółka. Poproś ją, aby pomogła Ci zapoznać się z wymarzonym chłopakiem. Jeśli wybrałaś odważną koleżankę, to raczej nie powinna mieć problemu z poznawaniem nowych ludzi. Sama widzisz, jak ważny w całym planie jest punkt numer 1. Jak już poznacie się z Twoim wymarzonym chłopakiem i jego znajomymi, postaraj się wkręcić do ich paczki, tak aby spędzić z nimi trochę czasu. Daj im szansę na lepsze poznanie się na wzajem, dzięki temu zobaczą, że jesteś super dziewczyną.

Źródło: Pinterest.com

 

5. Umów się na randkę

Dużo łatwiej jest umówić się na randkę z kimś, kogo się zna, dlatego tak ważny był punkt numer 4. Jak już oboje będziecie wiedzieć o swoim istnieniu, szanse na udaną randkę stają się wyższe. Możliwe, że nawet nie będziesz musiała wychodzić z inicjatywą, bo chłopak sam Cię zaprosi. Jeśli jednak on nie proponuje spotkania, a Ty nadal bardzo się wstydzisz, możesz poprosić przyjaciółkę, aby szepnęła mu kilka dobrych słów na Twój temat. Jeśli chłopak nadal nie załapał aluzji, zawsze możesz poprosić przyjaciółkę, aby Was umówiła.

Źródło: Pinterest.com

 

6. Popracuj nad pewnością siebie

Pamiętaj, że mężczyźni lubią pewne siebie kobiety. Jeśli jesteś wstydliwa i nieśmiała, postaraj się pokonać stres i otwórz się przed chłopakiem. Poproś przebojową koleżankę o kilka rad. Nie zastanawiaj się na każdym kroku, co ludzie o Tobie myślą. Ciesz się życiem i uwierz w swoją wartość. Nie bój się, że ktoś źle Cię oceni – nie masz wpływu na myśli innych ludzi. Skup się na swoich zaletach, pójdź na randkę z wymarzonym chłopakiem i pamiętaj, że skoro się z Toba spotkał, to musi Cię lubić.

Źródło: Pinterest.com

 

7. Przyjdź na umówione spotkanie

Zapewne w dniu randki będziesz bardzo podekscytowana i zestresowana. Jeśli boisz się, że stchórzysz i uciekniesz z miejsca spotkania, poproś przyjaciółkę, żeby poszła z Toba i dopilnowała, abyś nie uciekła. Nie chodzi o to, żeby siedziała z Wami. Nie potrzebujecie przyzwoitki. Jej zadaniem będzie dopilnowanie, abyś się nie stresowała i punktualnie pojawiła się w umówionym miejscu. Reszta pozostaje w Twoich rękach. Wyluzuj się i baw się dobrze!

Źródło: Pinterest.com

 

  • udostępnij
2 komentarzy

10

Wypróbowane, koleżanka ma teraz chłopaka :)
 

odpowiedz

Oliwia-Głuszko

Oliwia-Głuszko

10

Wypróbowane, koleżanka ma teraz chłopaka :)
 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda