DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #3
12.03.2018

DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #3

Już po raz trzeci spotykamy się w cotygodniowym przeglądzie Youtube’a. Dzisiaj znów polecimy Wam pięć filmów, które warto obejrzeć w tym tygodniu. Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

 

 

#1 100,000 ZAPAŁEK PODPALONYCH NA RAZ!!! | Stuu

Stuu już gościł w przeglądzie sprzed dwóch tygodni. Tym razem po raz kolejny nie zawiódł swoich widzów i wpadł na zwariowany pomysł podpalenia stu tysięcy zapałek naraz. Długie godziny przygotowań i… no właśnie – sprawdźcie sami jak to się skończyło. Pożarem? A może wcale nic się nie podpaliło?!

 

 

 

 

#2 BITWA MUSERÓW - ZOBACZ JAK NAJLEPSI NAGRYWAJĄ NA MUSICALLY! | DDOB

Aplikacja Musically od jakiegoś czasu jest bardzo popularna – do tego stopnia, że istnieją młode osoby, które specjalizują się w nagrywaniu w niej filmików! San z kanału DDOB postanowiła poprosić ich o kilka rad i małą pomoc. W dwóch drużynach stworzyli filmiki: wy sprawdźcie, który bardziej Wam się spodoba.

 

 

 

 

#3 10 Polaków znanych w Hollywood | Topowa Dycha

Niektórzy z Was pewnie ich znają, choć niektóre propozycje mogą Was zaskoczyć. O kim mowa? O Polakach, który są znani nie tylko w naszym kraju, ale także na całym świecie. Ta przekazana w lekki i przyjemny sposób wiedza na pewno Wam się przyda!

 

 

 

 

#4 LEKCJA HISTORII oczami NAUCZYCIELA | WAKSY

Narzekacie na szkołę i nauczycieli? Każdy to robi. Ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak nauczyciele narzekają na uczniów? Nauczyciel też człowiek i na pewno to robi! Z filmiku na kanale WAKSY możecie dowiedzieć się, na co najbardziej narzekają nauczyciele historii.

 

 

 

 

 

#5 CHALLENGE: Cały makijaż tylko cieniami do oczu! | Agnieszka Grzelak Beauty

Codziennie pojawia się jakiś nowy makijażowy challenge. O pełnym makijażu cieniami do powiek na pewno już słyszeliście, a teraz możecie zobaczyć go w wykonaniu Agnieszki Grzelak. Oprócz tego, że jest całkiem zabawny, to Agnieszka podrzuca w nim kilka ciekawych rozwiązań, które mogą przydać się także w normalnym, codziennym makijażu.

 

 

 

 

To już niestety wszystko w tym tygodniu, ale nie martwcie się – wrócimy szybciej niż wam się wydaje. Do zobaczenia!

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - WAKACYJNA RUTYNA 😂😅
DDOB

Moda