Jak zostać Tumblr girl?
06.03.2018

Jak zostać Tumblr girl?

Dla wielu nastolatków ikony mediów społecznościowych nie pojawiają się w telewizji lub na błyszczących stronach czasopism, ale na Tumblr czy Instagramie. Te dziewczyny dzielą się stylem, dobrym wyglądem i ciekawym stylem życia dzięki wspaniałym zdjęciom. Niektóre z nich zyskały setki tysięcy zwolenników! "Tumblr girls" zawsze wydają się mieć fajny styl, wspaniałe włosy, nieskazitelną skórę, niesamowite oczy, uśmiechy i perfekcyjny makijaż.

Chcesz zostać Tumblr girl? Te wskazówki pokażą ci, jak się nią stać.

 

#1. Znajdź swój styl.

Postaraj się stworzyć dla siebie niepowtarzalny styl - nie kopiuj, co mają na sobie inne Tumblr. Wyróżnisz się tylko wtedy, gdy ludzie pomyślą, że masz coś nowego i specjalnego do zaoferowania, co może ich zainspirować. Więc spróbuj po prostu być sobą!

 

Źrodło: tumblr

 

#2. Nie martw się o marki.

Nie musisz unikać wielkich domów mody, ale styl Tumblr girl jest pozornie wyjątkowy i niedostępny, natomiast nie wydają one mnóstwa pieniędzy. Kupuj w butikach i sklepach z używaną odzieżą. Staraj się nosić ubrania i akcesoria, których nie ma w szafie każdej dziewczyny. Oszczędzanie na zakupach może pomóc Ci znaleźć niesamowite i wyjątkowe rzeczy. Większość Tumblr girls ma wyjątkowy lub retro akcent właśnie dlatego. Małe sklepy mogą również oferować projekty, które różnią się od strojów z sieciówek.

Źrodło: tumblr

 

#3. Baw się stylami.

Bądź eklektyczna. Tumblr girls znane są z tego, że miksują i dopasowują rzeczy, które pozornie do siebie nie pasują. Nie bój się śledzić trendów i czerpać z innych stylów - od hip-hopu po hipsterski czy też retro look.

Źródło: Tumblr

 

#4. Miej styl na każdą okazję.

Pamiętaj, by na każdym kroku pokazywać swoją osobowość. Miej stroje od formalnego przez plażowy po modny kombinezon na śnieg. Tumblr girls mają świetny wygląd na każdą okazję i każdą porę roku. Dowiedz się, jak wyglądać stylowo i niepowtarzalnie, nawet w dużych zimowych płaszczach lub prostym bikini. I ubieraj się odpowiednio do pory roku!

Źródło: Tumblr

 

#5. Śledź trendy lub je twórz!

Tumblr girls są zawsze na czasie każdego trendu w modzie. Miej oko na to, co noszą inne popularne profile i spróbuj dodać trochę świeżych elementów do własnego wyglądu - nie wyglądając jak naśladowca. Raz na jakiś czas spróbuj czegoś dziwnego i odważnego. Coś, czego inne dziewczyny z Tumblr nie miały. Jeśli masz wystarczającą liczbę followersów, to może się przyjąć.

Źródło: Tumblr

 

#6. Osiągnij podstawy.

Aby wkupić się w łaski innych Tumblr girls, musisz mieć charakterystyczne dla nich cechy. Tumblr girls są wyjątkowe i świeże, ale wszystkie łączą pewne cechy. Zacznij od nich, aby znaleźć się w tłumie Tumblr, a następnie rozwiń to o swoje unikalne akcenty.

Źródło: Tumblr

 

  • udostępnij
2 komentarzy

Tumbrl Girl 09/22 13:56:13
6

dzięki za rady wykorzystam zostaje tumbrl girl NAPEWNO

odpowiedz

Nvth
0

:)

odpowiedz

Nvth
0

:)

odpowiedz

Tumbrl Girl 09/22 13:56:13
6

dzięki za rady wykorzystam zostaje tumbrl girl NAPEWNO

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda