7 urodowych zwyczajów pięknych dziewczyn!
26.02.2018

7 urodowych zwyczajów pięknych dziewczyn!

 

Każda z kobiet chce wyglądać pięknie i wyjątkowo każdego dnia. Daje nam to pewność siebie i wewnętrzną siłę, która ułatwia nam codzienne funkcjonowanie. Przyznajcie same miło jest usłyszeć przyjemne komplementy każdego dnia!

 

Niektóre z kobiet mają problemy z cerą. Marzeniem niemal każdej kobiety jest gładka promienna cera każdego dnia. Poznaj 7 urodowych zwyczajów, które Tobie ułatwią osiągnięcie tego efektu. Będzie to efekt nie tylko na jeden dzień, lecz na lata. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami:

 

 

PIJCIE DUŻEJ ILOŚĆ WODY

 

Odpowiednie nawilżenie skóry jest niesamowicie ważne dla młodego i zdrowego wyglądu. Picie dużej ilość wody wpływa na elastyczność naszej skóry, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko pojawienia się wczesnych zmarszczek. Dziennie należy pić około 2 litrów czystej wody! Co więcej regularne spożywanie wody ułatwi tam usuwanie toksyn oraz szkodliwych produktów przemiany materii.

photo:@vouge_magazine

 

ZWIĄZYWANIE WŁOSÓW DO SNU

 

Związane czy rozpuszczone włosy do spania to dylemat nie jednej dziewczyny. Najlepiej kłaść się spać w luźno upiętych włosach, może być to warkocz, bob na czubku głowy. Dzięki, temu możesz mieć pewność, że utrzymujesz czystość Twojej twarzy!

 

photo:@catharinazeitner

 

NATURALNY MAKIJAŻ

 

Ciężki puder i podkład bardzo źle wpływają na Twoją skórę, przed wszystkim zapychają Twoje pory, co skutkuje tym, że pojawiają się niedoskonałości. Rada dla Ciebie- zastąp ciężkie podkłady, pudry kosmetykami mineralnymi, tego typu kosmetyki zdecydowanie mniej szkodzą Twoje skórze!

photo:@wordwidecoeail

 

ODPOWIEDNIA ILOŚĆ SNU

 

Nie zapomnij o tym, że odpowiednia ilość snu nie tylko wpływa na Twoje samopoczucie, zdolność koncentracji, odporność ale również na jakość Twojej twarzy. Dlatego też pamiętaj, aby spać minimum 1-8 godzin dziennie!

 

photo:@fitgirlcode

 

ZDROWE JEDZENIE

 

Na jedzeniu nigdy nie oszczędzaj! To co jesz wpływa nie tylko na koncentrację, myślenie, czy prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu, ale też na jakość naszej skóry! Pamiętaj, aby przed wszystkim spożywać dużą ilość owoców i warzyw. Postaw na dobrej jakości mięso!\

 

MIĘKCZANIE I NATŁUSZCZANIE

Olejki roślinne to cenne źródło witamin i składników odżywczych. Olejki idealnie nawilżają, ujędrniają i odżywiają skórę. Wybierając odpowiedni olejek skup się przede wszystkim na ilości kwasów tłuszczowych. Są to między innymi kwasy Omega 3 i Omega 6, gdyż to właśnie one odpowiadają za perfekcyjne nawilżanie naszej skóry, regenerują oraz poprawią jej elastyczność.

 

photo:@balibody

 

DELIKANTNE OCZYSZCZANIE

Wybieraj przede wszystkim kosmetyki odpowiednie dla Twojej skóry! Unikaj kosmetyków, zawierających mydło i alkohol. Postaw na kosmetyki z naturalnymi olejkami!

 

  • udostępnij
2 komentarzy

Oliwia-Głuszko
0

Super 😍

odpowiedz

0

WOW! Kocham DDOB!

odpowiedz

Oliwia-Głuszko
0

Super 😍

odpowiedz

0

WOW! Kocham DDOB!

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda