DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #2
26.02.2018

DDOB vs Youtube: najlepsze video tygodnia #2

 

 

Nadszedł kolejny tydzień, a na Youtubie pojawiły się nowe filmy, które warto obejrzeć. Dobrze wiemy, że spędzacie sporo czasu spędzacie przeszukując najlepsze kanały, więc po raz drugi (i na pewno nie ostatni!) podpowiemy wam, na co w tym tygodniu trzeba zwrócić uwagę. Koniecznie obczajcie te propozycje:

 

#1 TEKSTY TYPOWYCH JANUSZY NA STOKU | DDOB

 

 

Chociaż sezon narciarski chyli się już ku końcowi, na kanał DDOB wjechał w tym tygodniu filmik o nieśmiertelnych i wszystkim dobrze znanych Januszach. Tym razem dowiemy się, co takiego prawdziwy Polak mówi na stoku narciarskim. Być może sami dobrze znacie te teksty, ale może jednak znajdzie się wśród was ktoś, kto miał szczęście ich nie słyszeć? Sprawdźcie sami!

 

 

#2 TYPY DZIEWCZYN NA TINDERZE | Beksy

 

 

Tinder w ostatnich latach stał się naprawdę popularną aplikacją na całym świecie. Nie ma co ukrywać, że prawie każdy ma ją zainstalowaną na smartfonie. Dzięki temu filmikowi możecie dowiedzieć się, czy zaliczacie się do jakiegoś typu dziewczyn na Tinderze – oczywiście ze sporym przymrużeniem oka.

 

 

#3 5 sposobów na… ZIEMNIAKI

 

 

 

Ziemniaki to jedne z najpopularniejszych (zaraz za cebulą oczywiście) warzyw w Polsce. Są tanie i dostępne w każdym sklepie. Niestety często kojarzą nam się źle – czy to w formie puree do kotleta, czy podane w kawałkach, są po prostu nudne. Na ratunek przybywają chłopaki z kanału 5 sposobów na…, którzy pokażą wam w jaki nowy, nietypowy sposób można przygotować ziemniaki. Na który się skusicie?

 

 

#4 LUMPEKS VS BLOGERKI MODOWE | Aleksandra Żuraw

 

 

 

Topowe polskie blogerki modowe codziennie obsypują swoje profile na mediach społecznościowych stylizacjami, które wyznaczają trendy. Szkoda tylko, że… mało kogo stać na podążanie za tymi trendami. Z pomocą przychodzi filmik Oli Żuraw, która pokazuje, że praktycznie każdą stylizację da się odtworzyć, korzystając z zamienników z sieciówek, a nawet lumpeksów i wcale nie jest to trudne, a przede wszystkim – jest tanie. Spodobał wam się płaszcz za 700 zł? Spokojnie, znajdziecie podobny za 20 złotych! A do tego świetny golf za 7 złotych, spodnie z przeceny w H&M i możecie zadać szyku każdemu miejscu, w którym się pojawicie.

 

 

#5 Zamienniki klasyki: NABLA ALCHEMY | Red Lipstick Monster

 

 

Pozostając w temacie tańszych zamienników, zajmijmy się teraz makijażem. Cienie Nabla Alchemy charakteryzują się kolorem, którego właściwie nie można określić. Przechodzi z ciepłych brązów, przez fiolety i błękity, z mieniącym się wykończeniem; to połączenie podkreśli każdy makijaż i pasuje niemal do każdego typu urody. Red Lipstick Monster przeanalizowała mnóstwo tańszych zamienników tego klasyka i wybrała najlepsze. Oprócz tego z filmiku dowiecie się jak najlepiej aplikować poszczególne cienie i pyłki.

 

Które filmiki już widzieliście? Który spodobał wam się najbardziej? Dajcie znać i do zobaczenia za tydzień!

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda