6 cech idealnego faceta!
20.02.2018

6 cech idealnego faceta!

 

Każda z kobiet ma indywidualną listę cech idealnego faceta. Jedne stawią na poczucie humoru i zero nudy, inne z kolei wolą faceta inteligentnego i pracowitego! Widomo nie ma ideałów, ale idealne cechy może mieć niemal każdy facet. Poznaj 6 cech idealnego chłopaka.

photo: @mens_cult

 

Wierny

To marzenie każdej kobiety, aby facet był wierny. Każda z nas chce być dla swojego mężczyzny całym światem!

 

Inteligent

Dla niektórych z nas to cecha numer jeden! Ważne jest to, aby facet posiadał tą cechę, gdyż ważne jest to, aby móc uczyć się czegoś od drugiej połówki. Jak facet jest inteligentny zapominasz co to znaczy nuda! Ciągle masz możliwość odkrywać nowe rzeczy!

photo: @mens_cult

 

Opiekuńczy

Każda z kobiet lubi czuć się bezpiecznie! Marzeniem niemal każdej kobiety jest mieć u boku mężczyznę, który będzie przy niej na dobre i na złe! Troska o drugą połówkę jest naprawdę bardzo ważna!

 

Pomocny

Tzw.” Złota rączka” to marzenie każdej kobiety! Partnerstwo w związku i wzajemna pomoc to coś co jest naprawdę ważne w oczach kobiety

 

photo: @mens_cult

 

Kreatywny

Większość powie, że oczekujemy nie wiadomo czego, ale bardzo miłe jest to jak facet zrobi Tobie od czasu do czasu niespodziankę, przygotuje śniadanie do łóżka. Będzie mówił jak bardzo Cię uwielbia, poprzez drobne i słodkie gesty.

photo: @mens_cult

 

Przyjacielski

Przyjaźń w związku to naprawdę coś pięknego, niesamowitego i czarującego. Ważne jest to jak wiesz, że w każdej chwili możesz polegać na swojej drugiej połówce! Wiesz,że możesz mu powiedzieć nawet najdrobniejszy sekret, wysłucha Ciebie poradzi i wesprze…

 

cover photo: @men's fashion post

  • udostępnij
1 komentarzy

Gabissx
2

Ważne aby szczerze kochał i był przy Nas i w tych dobrych i w tych złych chwilach :)

odpowiedz

Gabissx
2

Ważne aby szczerze kochał i był przy Nas i w tych dobrych i w tych złych chwilach :)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda