8 oznak, że on nie chce już z Tobą być
16.02.2018

8 oznak, że on nie chce już z Tobą być

Być może byłaś z nim przez jakiś czas i ostatnio po prostu czujesz się nieswojo. Masz wrażenie, że nie ​​wkłada tyle energii, uwagi i skupienia. Może czujesz się okropnie, kiedy jesteście razem - nie możecie przestać się kłócić i przez połowę czasu nawet nie wiecie, o co. Może ostatnio był ostatnio nieobecny i nieczuły i wydaje się, że może odejść na dobre?

Bez względu na przyczynę - sprawy źle się układają i obawiasz się, że to może być koniec. Mogłoby się wydawać, że nawet nie chce być z Tobą, jakby miłość się wypaliła.

 

To są największe oznaki, że facet nie chce już z tobą być.

 

1. Wszystko, co robisz, denerwuje go

Podstawą każdego związku jest to, że wspaniale jest być ze sobą. Tak powstają świetne relacje. Dwoje ludzi zdaje sobie sprawę, że mogą być szczerzy i otwarci ze sobą nawzajem - i że podoba im się, kim naprawdę jest ta druga osoba.

Dlatego jest to niepokojący znak, kiedy zaczyna złościć się na wszystko, co robisz - nawet te małe rzeczy. Oczywiście, jeśli przeżywa coś naprawdę stresującego, na przykład straci pracę lub ma problemy z rodziną, może być trochę powściągliwy.

Ale jeśli nie ma konkretnego powodu i nie wydaje się, żeby się z tego wyrwał i wciąż denerwuje się na ciebie - to znak, że może mieć wątpliwości co do Waszego związku.

 

 

2. Stał się zamknięty i tajemniczy

Musisz porównać jego obecne zachowanie z poprzednim zachowaniem. Jeśli w przeszłości był z tobą naprawdę szczery - mówił o swoich uczuciach, o tym, jak minął dzień, albo o wszystkim, o czym myślał - a teraz stał się bardziej zamknięty i zdystansowany, to zły znak.

Jeśli był otwarty, a teraz jest uparty i zamknięty, i dzieje się tak przez długi czas, może to oznaczać, że nie chce już się z Tobą dzielić uczuciami, co jest bardzo złym sygnałem dla przyszłości Waszego związku.

 

3. Całkowicie przestał wysyłać Ci SMS-y

SMSy w naturalny sposób się kończą, kiedy jest się z kimś dłużej. Na początku znajomości mogliście cały czas wysyłać SMS-y w tę i z powrotem. Ale wraz z upływem czasu i pogłębieniem się relacji, większość facetów będzie zmniejszać z czasem ilość SMS-ów. Więc jeśli piszecie mniej, to niekoniecznie znak, że nie jest już zainteresowany.

Ale jeśli on rutynowo ignoruje Twoje SMSy przez więcej niż kilka dni i po prostu nie chce się z Tobą komunikować, może to być spowodowane tym, że nie chce już z Tobą być.

 

 

4. Nagle potrzebuje dużo "przestrzeni" w związku

Faceci potrzebują przestrzeni z wielu powodów. To całkowicie, w 100% normalne, że facet czasami odsuwa się i potrzebuje trochę przestrzeni w związku. Nie jest normalne, kiedy ta przestrzeń trwa tyle, że zastanawiasz się, czy on w ogóle chce być w związku. Nie mówimy tu o dniach, a nawet tygodniach. Jeśli byliście w poważnym związku, a on odszedł i nie wrócił przez dłuższy czas - może być tak, że tak naprawdę nie chce wrócić. Jeśli został wycofany na dłużej niż kilka tygodni, masz prawo do pytania, co się dzieje w jego głowie i czy nadal chce być z tobą.

 

5. Nie pomaga ci, gdy masz problem

Relacje polegają na wzajemnym wspieraniu się w razie potrzeby. Pomoc i wsparcie jest częścią emocjonalnej więzi związku. Więc jeśli nie jest zainteresowany Twoim problemem, kiedy ty czujesz się źle, odcina jeden z najważniejszych sposobów emocjonalnego połączenia w twoim związku - i jest to znak, że może on myśleć o rozstaniu.

 

6. Nie walczy  

Każdy walczy inaczej. Główna zasada do odnoszących sukcesy par jest taka, że ​​zazwyczaj walczą oni o rozwiązanie problemu, zamiast ranić się nawzajem. Jeśli kłótnie w Waszej relacji zawsze kończyły się wywalaniem brudów, nic tak naprawdę się nie zmieniło.

Ale jeśli dopiero teraz stało się paskudnie jest to oznaką wielu negatywnych emocji, takich jak gniew i frustracja w związku, który się w nim miesza, a to z pewnością może rozerwać relację.

 

 

7. Staje się samolubny

To jeden z tych znaków, kiedy to Ty decydujesz, czego chcesz od związku. Jeśli nie wykazuje zamiaru wkładania większego wysiłku nawet po tym, gdy jasno wyjaśnisz swoje potrzeby i fakt, że zauważyłaś, że przestał się starać, jest to znak, że nie jest zainteresowany kontynuowaniem związku.

 

8. Wydaje się, że ciągle być w złym nastroju

Jeśli nie ma za sobą ciężkich przeżyć, a wydaje się być ZAWSZE w złym humorze, kiedy jesteście razem to znak, że on tak naprawdę nie chce już z tobą być, a spotkania nie sprawiają mu przyjemności.

 

Zanim zdecydujesz, co dalej robić, musisz wiedzieć o kluczowych momentach w każdym związku, które decydują o tym, czy będziesz żył długo i szczęśliwie, czy też odejdziesz. Wygląda na to że Twój facet traci zainteresowanie lub odsuwa się - czy wiesz, co robić? Jeśli nie przekreślasz swojego związku – walcz. Porozmawiajcie szczerze i podejmijcie decyzje.

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda