Kiss my depression – jak wygrać z depresją? Polski youtuber podejmuje wyzwanie
14.02.2018

Kiss my depression – jak wygrać z depresją? Polski youtuber podejmuje wyzwanie

Kiss my depression jest akcją, o której warto mówić! Powstała z inicjatywy polskiego youtubera - Chatiego, który zmaga się z poważną chorobą naszych czasów – depresją. Dotyka ona wielu młodych ludzi i często ciężko dostrzec jej objawy u innych. A Ci rzadko szukają pomocy – tkwią w depresji sami, bez wsparcia, pogłębiając się w niej coraz bardziej. Dlatego Chati postanowił się odważyć i podjąć walkę z tą okropną chorobą.

 

 

Youtuber chce pomóc każdemu, kto weźmie udział w akcji. Z własnego doświadczenia wie, jak ciężko żyje się z depresją. Widząc wszystko w szarych barwach, nie ma się ochoty na życie. Dlatego zachęca, by cieszyć się nawet z drobnostek – tego, co się ma. By jak najwięcej czerpać z życia, robiąc to, co się kocha i uwielbia. Po prostu: kiss my depression! Twierdzi, że małymi kroczkami można poprawić swój stan. Warto też wzajemnie się wspierać – stąd akcja Chatiego. Chłopak obiecuje, że będzie próbował przyjechać do każdego, kto poprosi o pomoc – nieważne jak dużo kilometrów będzie miał do przebycia.

 

Chati rozpoczął też zbiórkę pieniędzy na sieć wzajemnego wsparcia w depresji. Można też kupić różne akcesoria i ubrania. Pieniądze chce przeznaczyć na pomoc potrzebującym osobom.

 

Zobaczcie jego filmik – przesłanie i całą rozplanowaną akcję. Kiss my depression otrzymuje wiele pozytywnym opinii. Zważając, że od kilku lat świat internetu zalewają mało interesujące ogłupiające treści, warto się zainteresować zaangażowaniem Chatiego.

 

  • udostępnij
1 komentarzy

Glassy
0

👍

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda