Jak spędzić walentynki? Oto 7 oryginalnych pomysłów
11.02.2018

Jak spędzić walentynki? Oto 7 oryginalnych pomysłów

 

 

Walentynki tuż-tuż, a Wy jeszcze nie do końca wiecie co robić w ten dzień? Chcecie, by był niezapomniany? Taki, który na długo zapadnie w pamięć i umocni Wasz związek? Nic trudnego! Wystarczy szczypta kreatywności, garść chęci i odrobina czasu. Voilà! Zobaczcie 7 oryginalnych pomysłów, jak spędzić walentynki.

 

 

#1 KARAOKE

Nic tak nie poprawia humoru i nie wzmacnia więzi, jak wspólne śpiewanie. Możecie wyjść na miasto do pubu z karaoke lub urządzić je w mieszkaniu. Wybierajcie tylko romantyczne piosenki. W końcu to walentynki! Dumka na dwa serca? My heart will go on?

 

#2 GOTOWANIE

Inne wspólne zajęcie, które można miło powspominać, to gotowanie. Ale nie może być banalnie! Wybierzcie bardzo trudne i smaczne dania. Takie, których nigdy nie robiliście. Dajcie upust swojej kreatywności. Koniecznie zaopatrzcie się w czerwony barwnik spożywczy. Może jakaś wypasiona beza? W końcu… przez żołądek do serca!

 

 

#3 SPORT TO ZDROWIE

Jeśli drzemią w Waszej dwójce sportowe dusze, to w te walentynki postawcie na jakąś aktywność fizyczną. Nie idźcie jednak na łatwiznę – żadne bieganie, fitness czy siłownia. Możecie wybrać coś bardzie romantycznego, jak jazda na łyżwach, lub nieco ekstremalnego – np. ściankę wspinaczkową lub hangar do skakania na trampolinie.

 

#4 ZRÓBCIE SOBIE PIKNIK… W DOMU

Ułóżcie kolorowy koc na środku pokoju, wyłóżcie wcześniej przygotowane dania i jakieś napoje. Przy okazji możecie pograć na domowym pikniku w gry karciane/planszowe, zrobić maraton filmowy czy… poopowiadać sobie najskrytsze tajemnice.

 

 

#5 POJEDŹCIE DO PLANETARIUM

Jeśli macie taką możliwość, wybierzcie się do miasta, w którym jest planetarium. Będziecie mogli podglądać piękne niebo. Czyż podziwianie lśniących gwiazd nie jest romantycznie (nieco jak w Magii w blasku księżyca czy La La Land)? Ewentualnie możecie puścić lampiony do nieba.

 

#6 WSPÓLNE MALOWANIE

Jeśli macie tę samą pasję – malowanie lub rysowanie, to do dzieła. Jednak zróbcie sobie wyzwania i zlecajcie sobie nawzajem, co macie namalować/narysować. Później oceniajcie swoje prace. Możecie też punktować… buziakami.

 

 

#7 NOCNE SZALEŃSTWO

Wcale nie musicie iść do klubu! Wybierzcie się… na kręgle albo do salonu gier. Możecie skusić się na cymbergaja, piłkarzyki albo flipery. Brzmi zachęcająco?

 

Jakie jeszcze macie pomysły na oryginalne randki w walentynki? Tak, by nie było banalnie?

  • udostępnij
1 komentarzy

BOOCLICK.PL 02/12 14:16:23
0

NA WALENTYNKI daj ukochanej osobie książkę :) https://www.BOOCLICK.pl/prezenty-walentynkowe-efektem-wow/

odpowiedz

BOOCLICK.PL 02/12 14:16:23
0

NA WALENTYNKI daj ukochanej osobie książkę :) https://www.BOOCLICK.pl/prezenty-walentynkowe-efektem-wow/

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda