Impreza była super, a teraz on się do mnie nie odzywa...
07.02.2018

Impreza była super, a teraz on się do mnie nie odzywa...

 

Cześć! Mam na imię Pamela. Ostatnio na imprezie poznałam cudownego chłopaka- Kubę. Jest naprawdę czarujący. Już dawno nie spotkałam chłopaka, który tak mądrze potrafi się wypowiedzieć na tyle tematów. Podczas imprezy rozmawialiśmy praktycznie cały czas. W sumie więcej mówił on niż ja, gdzyż ja byłam chyba oczarowana, czułam się jakby rzucił na mnie jakąś magiczną klątwę! Serio niesamowite uczucie… Miałam motylki w brzuchu…Na koniec dodaliśmy się do znajomych na Facebooku, zaczęliśmy obserwać swoje profile na Instagramie…

 

 

Zbliżają się Walentynki... i nagle Kuba przestał się do mnie odzywać nie wiem totalnie o co chodzi. Może to typ faceta, który nie lubi Walentynek, albo nie chce wydawać pieniędzy na dziewczynę, której zbyt dobrze nie zna. A może ma już inną dziewczynę. Zastanawiam się, że Kuba może rozmawia tak z każdą dziewczyną! Tylko ja poczułam, że to nie była zwykła rozmowa!

Sama nie wiem co mam zrobić, chciałabym spędzić z nim Walentynki! Nie wiem, może powinnam napisać do niego i zaproponować mu kolację, kino albo jakieś inne wspólne wyjście… Proszę, doradźcie mi co byście zrobili na moim miejscu?

  • udostępnij
2 komentarzy

marcjamea
0

:O

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

marcjamea
0

:O

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda