Jak flirtować w szkole - 7 kroków, aby uczynić go Twoim
01.02.2018

Jak flirtować w szkole - 7 kroków, aby uczynić go Twoim

Pomiędzy lekcjami i sprawdzianami, flirtowanie w szkole może być trudne, ale mamy na to kilka sposobów. Oto jak sprawić, by chłopak Twoich marzeń Cię zauważył.

 

Flirt jest czymś więcej niż myślisz, zwłaszcza jeśli chodzi o flirtowanie w szkole. Co jeśli kogoś polubisz, ale nie ma go w Twojej klasie? A co, jeśli nie jesteś pewna, jak podejść do swojej sympatii na korytarzu? Co jeśli nie możesz spędzić z nim czasu w czasie przerwy? Dzięki tym prostym krokom nauczysz się flirtować w szkole jak profesjonalistka.

 

Kontakt wzrokowy w korytarzu

Nie ma lepszego sposobu na to, by zostać zauważoną, niż przez kontakt wzrokowy. Nawet jeśli czujesz się trochę nieśmiała lub zbyt nerwowa, aby przejść i wykonać pierwszy ruch, utrzymywanie kontaktu wzrokowego na korytarzu lub złapanie przewlekłego spojrzenia podczas lekcji pokaże, że jesteś zainteresowana i otwarta na znajomość. Nawet subtelne spojrzenie w jego stronę, gdy mijacie się na korytarzu wystarczy, by zwrócić jego uwagę i sprawić, by cię zauważył.

 

Uśmiech proszę!

Faceci uwielbiają pewność siebie i nic nie wyrazi tego lepiej niż pokazanie ząbków.  

Nawet jeśli jesteś trochę niepewna swojego uśmiechu, może masz aparat ortodontyczny i nie czujesz się super pewna siebie, jeśli chodzi o pokazywanie zębów - pamiętaj tylko, że kiedy się uśmiechasz, wyglądasz na szczęśliwą, a jak mówią słowa Audrey Hepburn - szczęśliwe dziewczyny są zawsze najładniejsze!

 

Pewność siebie

Kiedy flirtujesz z facetem, ważne jest, abyś była pewna swojego wyglądu. Jeśli unikasz kontaktu wzrokowego, jąkasz się, kiedy mówi do ciebie lub robisz się czerwona, możesz wkrótce zacząć odczuwać dyskomfort, a sytuacja może stać się niezręczna.

Zbliż się do niego z mocnym kontaktem wzrokowym, utrzymuj go podczas rozmowy i bądź pewna, co mówisz, bez względu na to, co to jest. Ktoś, kto jest pewny siebie i przyjazny, będzie flirtował znacznie lepiej niż ktoś, kto jest zdenerwowany i nie jest pewien, co robić.

 

Skróć dystans

Jeśli jesteście w tej samej klasie, postaraj się usiąść obok niego i nawiązać rozmowę. Może dotyczyć wszystkiego; porozmawiaj krótko o danym przedmiocie, pracy domowej, a z tego tematu możesz przejść dalej, aby powiedzieć coś więcej o sobie i o nim dowiedzieć się czegoś więcej. Wtedy, gdy następnym razem go zobaczysz, możesz podejść do niego pewnie i już wiesz, o jakich rzeczach możecie rozmawiać.

 

Znajdź go online

Kiedy już się dowie, kim jesteś, może wyślesz mu zaproszenie do znajomych na Facebooku? W ten sposób możesz zbudować znajomość i zacząć rozmowę online po szkole i w weekendy. To jeden z najłatwiejszych sposobów na kontynuowanie flirtowania poza bramą szkoły!

 

Bądź dostępna

Jeśli zawsze przebywasz w ogromnej grupie znajomych na korytarzu, to może być dość onieśmielające, by podejść i porozmawiać. Postaraj się być czasem sama, wtedy będzie bardziej prawdopodobne, że podejdzie i zagada. Nie sugerujemy, żebyś unikała znajomych i przesiadywała sama, ale czasem nawet gdy jesteś z przyjaciółmi, utrzymaj z nim kontakt wzrokowy. Nie zaszkodzi też się uśmiechnąć.

 

Bądź zabawna

Prawdopodobnie najlepszym sposobem, czy do siebie pasujecie, jest sprawdzenie czy macie podobne poczucie humoru.

Humor jest jedną z najbardziej atrakcyjnych cech, jeśli chodzi o drugą połówkę. Więc kiedy jesteś z nim, upewnij się, że żartujesz i pokazujesz mu swoją żartobliwą stronę. To pokazuje, że jesteś zabawna i masz dystans do siebie i świata. Ale nie wpadnij w pułapkę śmiania się ze wszystkiego co on mówi, bo wtedy może pomyśleć, że jesteś dziwna. Zachowaj więc szczery śmiech i będziesz miała jeden z najlepszych sposobów na flirtowanie w szkole.

 

 

  • udostępnij
2 komentarzy

22

i na kontakcie wzrokowym się kończy.. 

odpowiedz

10

jakoś chyba w to nie wierze:|

odpowiedz

22

i na kontakcie wzrokowym się kończy.. 

odpowiedz

10

jakoś chyba w to nie wierze:|

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda