Tych 8 błędów modowych unikaj idąc na imprezę
30.01.2018

Tych 8 błędów modowych unikaj idąc na imprezę

Sezon wszelkich imprez trwa w pełni: studniówki, bale karnawałowe, domówki. Zanim wystroisz się na kolejne wyjście sprawdź jakich błędów unikać, by bawić się bezstresowo całą noc!

 

 

Mini na zimę

Jeśli temperatura spada poniżej 0, odrzuć szpilki na bok. Załóż bezpieczniejsze grube koturny i zrezygnuj z mini spódniczki, na rzecz spodni. One też mogą wyglądać fajnie, a Twoje ciało będzie Ci wdzięczne za nie narażanie go na okropny mróz.

Źródło: Pinterest

 

Rozporek na udzie

Jeśli nie chodziłaś jeszcze w takich sukienkach, nie zakładaj jej pierwszy raz na imprezę. Inaczej w przebieralni, a inaczej w praktyce. W tańcu może zaplątać się między nogami i możesz pokazać zbyt wiele, a co gorsza się połamać.


 

Źródło: Pinterest

 

Obcisła bielizna

My rozumiemy, że chcesz aby wszystko było na miejscu i zakładasz bieliznę wyszczuplającą, ale uważaj na rozmiar. Jeśli sukienkę masz obcisłą, koniec bielizny może zbyt ściskać Twoje ciało i wszystko wyjdzie górą. To może popsuć wygląd każdego looku.

Źródło: Pinterest

 

Duża torba

Pomyślmy, czego nie ma w Twojej torbie…telefon, ładowarka, portfel, kosmetyczka, tangle teezer, rajstopy zapasowe, perfumy… Sporo tego. Kobiety lubią być przygotowane na wszystko, ale impreza nie sprzyja dużym torbom. Aby nie krępować Ci ruchów i nie psuć zabawy, weź kopertówkę z najpotrzebniejszymi rzeczami na rzecz.

Źródło: Pinterest

 

Kombinezon

Kombinezon może być kiepskim pomysłem na imprezę. Szczególnie jeśli jest alkoholowa. Alkohol jest moczopędny, więc bieganie co chwila do łazienki i zdejmowanie go całego może być kłopotliwe.

Źródło: Pinterest

 

Ulubione buty

Czy są to zamszowe botki czy satynowe szpilki – zostaw je w domu. Buty można bardzo łatwo zniszczyć na imprezie. Albo ktoś Cię podepcze, albo coś się na nie wyleje. Dlatego lepiej zdecyduj się na skórzane buty, które przetrwają trudne warunki.

Źródło: Pinterest

 

Zbyt dużo błysku

Metaliczny wygląd i połysk są w porządku. Ale pamiętaj, że zbyt dużo blasku może przytłoczyć każdego. Z umiarem, cekiny, świecidełka i blask mogą rozjaśnić Twoją twarz i podkreślić najlepsze części ciała. I nie zapominaj, że czasami najlepszy blask przejawia się tylko w akcesoriach: srebrnych butach, dużych kolczykach, czarnej cekinowej torbie ... Wiesz o co chodzi?

Źródło: Pinterest

  • udostępnij
1 komentarzy

No super 02/03 16:43:11
0

No super

odpowiedz

No super 02/03 16:43:11
0

No super

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda