Walentynki: oczekiwania a rzeczywistość
30.01.2018

Walentynki: oczekiwania a rzeczywistość

Ten dzień nigdy nie spełnił waszych wyobrażeń, ale nadal nie przestajecie marzyć.

Każdego roku budujesz ten dzień w głowie tak, jakby miał być najbardziej romantycznym dniem wypełnionym chwilami, które mogłyby być Twoim własnym filmem. A potem co roku, jesteś bardzo rozczarowana. A jednak, bez względu na to, ile razy rozczarowałaś się Walentynkami, nadal myślisz, że ten rok będzie inny.

Jakie najczęściej rozczarowania spotykamy?

 

Cichy wielbiciel

Oczekiwania: Chłopak, w którym się podkochujesz w końcu zbiera się na odwagę, by powiedzieć ci, jak bardzo cię lubi, pozostawiając Ci na ławce czerwoną różę z liścikiem.

Rzeczywistość: Twoja sympatia daje różę komuś innemu niż Tobie.

 

Dzień pełen wrażeń

Oczekiwania: Ty i wszystkie Twoje przyjaciółki będziecie miały najbardziej epicki dzień. Spędzicie noc razem gotując, tańcząc i oglądając romantyczne filmy z najprzystojniejszymi gwiazdorami.

Rzeczywistość: Jesteś jedyną singielką w grupie przyjaciół, więc utknęłaś sama w domu, podczas gdy twoi rodzice wychodzą na romantyczną kolacje.

 

Wykwintne jedzenie

Oczekiwania: Ty i twój chłopak idziecie do nietypowej knajpki, gdzie próbujecie nowych smaków, śmiejąc się z dziwacznego sposobu, w jaki się poznaliście i zakochaliście się w sobie.

Rzeczywistość: Jesz samotnie powiększony Mc zestaw, jednocześnie leżąc w swoim łóżku, oglądając Notatnik na Netflixie i udając, że jesteś Allie, a twoja miłość jest tam gdzieś pisząc listy, które twoja matka ukrywa przed tobą dla Twojego dobra.

 

Pierwszy pocałunek

Oczekiwania: Ty i Twój partner będziecie mieć super romantyczny pierwszy pocałunek, który zostanie wzmocniony przez jeden z następujących romantycznych klisz filmowych: deszcz, śnieg lub gapie klaszczący w zachwycie.

Rzeczywistość: Wasz pierwszy pocałunek będzie niesamowicie niezręczny.

 

Wielkie wyjście

Oczekiwania: Zamierzasz ubrać się w zmysłowy strój na romantyczną randkę, a Twój partner będzie wyglądał jak z wybiegu.

Rzeczywistość: Oboje decydujecie, że wysiłek, jaki trzeba włożyć, aby się ubrać i pójść na fantazyjną randkę, jest nie dla Was. Może po prostu zamówicie pizzę, poprzytulacie się na kanapie w bluzie i obejrzycie film? Pójdziecie na fantazyjną randkę na kolejną ważną okazję, która się pojawi.

 

Walentynkowa niespodzianka

Oczekiwania: powodem, dla którego Twój chłopak nie zapytał cię, co chcesz robić w Walentynki, jest fakt, że planuje romantyczną randkę.

Rzeczywistość: Twój chłopak pyta Cię, dzień przed, co chcesz robić w Walentynki, albo, co gorsza, całkowicie o tym zapomina. To jest miłość.

 

Prezent od serca

Oczekiwania: Twój partner da ci coś naprawdę znaczącego jako prezent - coś, co mówi "Umawiam się z tą dziewczyną przez 6 miesięcy i znam ją na wylot." Podobnie jak bilety na ten koncert Shawna Mendesa, na które przez ostatnie dwa miesiące obsesyjnie polowałaś.

Rzeczywistość: Twoje kochanie całkowicie nie odczytało Twoich sygnałów i dostajesz czekoladki.

 

Znacie inne przykłady mijania się z oczekiwaniami w Walentynki?

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda