7 rzeczy, które musisz zrobić jeśli jesteś nieszczęśliwie zakochana!
17.01.2018

7 rzeczy, które musisz zrobić jeśli jesteś nieszczęśliwie zakochana!

 

 

Nieszczęśliwa, platoniczna miłość to zmora czasów szkolnych, ale nie tylko! Często zdarza się, że na przykład swojego najlepszego przyjaciela darzysz większym uczuciem niż klasyczna sympatia lub zakochałaś się w koledze swojego brata, ale wiesz, że nigdy nie będziesz mogła z nim być. To dość trudne przeżycie i trudna do rozwiązania sprawa. Ale jak już nie raz mówiłyśmy – nie ma sytuacji bez wyjścia.

 

No dobrze do rzeczy! Jesteś beznadziejnie zakochana w chłopaku – co z tym zrobić? Jak sobie poradzić? Oto kilka sprawdzonych wskazówek!

 

1. Zajmij się czymś!

Nawet, jeśli miałoby to nie być nic produktywnego i ciekawego – rób coś, cokolwiek. Byle tylko zająć sobie czas i nie myśleć o pierdołach (czyli o kimś z kim z jakichś powodów nie możesz być). Kiedy masz coś do zrobienia to nie masz czasu na myślenie i rozpamiętywanie straconych na niego lat – PROSTE!

Być może to właśnie dzięki dodatkowym godzinom poświęconym na naukę zdobędziesz stypendium lub Twój szef zapłaci Ci za nadgodziny i da premię? Tak czy siak, na pewno nie będziesz poszkodowana!

 

2. Przestań go ciągle śledzić!

I nie mówię tutaj o chodzeniu za nim w drodze ze szkoły do domu. Mowa o śledzeniu każdego ruchu na Facebooku czy na Instagramie. Patrzysz czyje zdjęcie polubił, denerwujesz się, że skomentował zdjęcie najładniejszej dziewczyny w szkole. Tylko…po co? Po co sobie zakrzątać tym głowę. Skoro wiesz, że nie ma opcji, żebyś była z tym chłopakiem to odpuść i zajmij się sobą i swoją przyszłą, możliwą miłością. Serio!

 

3. Po prostu żyj.

Tutaj nawiążę do tego co napisałam w poprzednim punkcie. Skoro jest w Tobie tyle miłości to znajdź inny obiekt westchnień. Zacznij dodawać fajne zdjęcia na Insta, może odśwież swój profil na portalu randkowym. A może po prostu odpisz na wiadomości tym kolegom, na których nie zwracałaś uwagi. Może pominęłaś wtedy bardzo ważną dla Ciebie osobę?

 

4. Zmień otoczenie.

Postaraj się nie przebywać w towarzystwie tego chłopaka, unikaj też jego znajomych, którzy mogą o nim wspominać. Oczywiście, jeśli z kimś jesteś bardzo zżyta to absolutnie nie zrywaj znajomości. Ogranicz po prostu do minimum przebywanie z osobami, które Ci się z nim kojarzą. Przynajmniej na jakiś czas.

 

5. Zrób sama sobie prezent.

Najlepsze pocieszenie po porażce lub nagroda za zdany egzamin to…ZAKUPY! Ameryki tutaj nie odkryłam, a nowa torebka czy para butów w szafie może poprawić humor, prawda? Skoro on nie zwracał na Ciebie uwagi to Ty zacznij zwracać uwagę na siebie i – rozpieszczaj się! Szczęśliwa kobieta to szczęśliwy facet!

  • udostępnij
1 komentarzy

1

To spoko xd

odpowiedz

1

To spoko xd

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda