5 filmów, na które warto czekać w 2018 roku
04.01.2018

5 filmów, na które warto czekać w 2018 roku

 

Wygląda na to, że rok 2018 przyniesie nam wiele ciekawych premier kinowych. Dużo intrygujących tytułów – zarówno tych dużych, wręcz kultowych produkcji, jak i tych mniejszych, jednak równie interesujących. Jedno jest pewne – w 2018 kinomani nie będą mieli na co narzekać :) Na co warto pójść do kina w kolejnych miesiącach? Przygotowaliśmy zestawienie 5 najbardziej wyczekiwanych premier tego roku.

 

 

1. „Nowe Oblicze Greya”

 

To już trzecia część ekranizacji trylogii E.L James, który opowiada o losach Christiana i Any, którzy na pierwszy rzut oka stanowią bardzo udaną parę, jednak złożoność charakteru Christiana i duchy przeszłości nie raz komplikują ich związek. Tym razem w ich życie zaczyna mieszać się były szef Any. W rolach głównych melodramatu po raz kolejny zagrają Dakota Johnson i Jamie Dornan. Światowa premiera filmu w reżyserii Jamesa Foley’a została zaplanowana na 7 lutego 2018r., natomiast w polskich kinach „Nowe oblicze Greya” będziemy mogli oglądać od 9 lutego.

Na oficjalnym profilu filmu na FB pojawił się zwiastun. Zaledwie 6 godzin od publikacji filmik zdobył ponad 1,2 mln wyświetleń. Sprawdźcie sami:

 

 

 

2. „Tomb Raider” 

 

To nadchodząca, amerykańska produkcja przygodowa w reżyserii Roara Uthauga. Film opiera się na grze wideo o tej samej nazwie, stworzonej przez Crystal Dynamics w 2013 r. i będzie ponownym wznowieniem filmowej serii Tomb Raider. Film opowiada o pierwszej wyprawie Lary Croft. Wyrusza ona w daleką podróż, aby odnaleźć zaginionego ojca na wyspie u wybrzeży Japonii. Kultowa produkcja trafi na kinowe ekrany 16 marca. Dla wszystkich zainteresowanych wrzucamy link do oficjalnego trailera:

 

 

 

3. „Avengers: Wojna bez granic”

 

Kolejna już część o fikcyjnej grupie superbohaterów ze świata Marvel Comics. Jest on kontynuacją filmów Avengers z 2012 i Avengers: Czas Ultrona z 2015 roku, wchodzi on w skład III Fazy Marvel Cinematic Universe. Tym razem superbohaterowie będą musieli zmierzyć się z nowym zagrożeniem nadchodzącym z kosmosu: Thanosem – intergalaktycznym despotą, którego celem zebranie jest 6 Kamieni Nieskończoności.  Jedno jest pewne - los Ziemi i wszelkiego istnienia nigdy nie był tak bardzo niepewny. Pewna jest już natomiast polska premiera tej kultowej produkcji - 26 kwietnia 2018 roku. Łapcie linka ze zwiastunem:

 

 

 

 4. „Deadpool 2”

 

Druga częć historii o superbohaterze, który po przeżyciu wypadku został oszpecony i stara się odzyskać swoją pasję do życia podróżując po świecie oraz walcząc z przestępcami.  Film kręcono od 19 czerwca do 14 października 2017 roku, a w polskich kinach będzie dostępny od 1 czerwca 2018. Jeśli ktoś jeszcze nie widział pierwszej części to radzimy nadrobić, ponieważ na tym nie skończą się przygody Deadpoola - w listopadzie 2016 roku ujawniono, że studio pracuje również nad kolejną, trzecią częścią. Zajawka do tego co czeka was w czerwcu tutaj:

 

 

 

 

5. „Jurassic World: Upadłe królestwo”

 

To już piąta odsłona serii Jurassic Park. Część ta rozpoczyna się od sceny akcji, która przypomina co najmniej prolog filmu o Jamesie Bondzie. Reżyser wyjaśnia, że w samym centrum stoi najbardziej widowiska akcja w historii całej serii. Film opowiada o wyprawie Owen’a i Claire, która ma na celu uratowanie dinozaurów z wyspy, która zaraz wybuchnie. Film w polskich kinach w wersji z napisami lub dubbingiem od 8 czerwca 2018 roku, a już teraz obejrzycie genialny zwiastun pod tym linkiem:

 

 

 

  • udostępnij
3 komentarzy

aszkiladz
1

Na pewno nie Greya xD

odpowiedz

0

Czekam tylko na Deadpool

odpowiedz

0

Wszystkie obejrzę! :D

odpowiedz

0

Czekam tylko na Deadpool

odpowiedz

aszkiladz
1

Na pewno nie Greya xD

odpowiedz

0

Wszystkie obejrzę! :D

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda