12 niesamowitych pomysłów na zimową randkę
07.12.2017

12 niesamowitych pomysłów na zimową randkę

 

Stwierdzenie, że zima nie sprzyja romantycznym spotkaniom to ściema! My udowadniamy, że jest co robić, również jak temperatura spada poniżej zera i pada śnieg!

 

#1 Gra w centrum handlowym

Umówcie się z chłopakiem w centrum handlowym. Wymyślcie, że każde z Was ma kupić dla drugiego prezent np. w kolorze żółtym do 10 złotych. Niech jedno idzie w lewo, a drugie w prawo i za godzinę spotkajcie się w tym samym miejscu. Okaże się kto jest kreatywny!

 

#2 Zróbcie razem ciasteczka

Piernikowe serca, cynamonowe babeczki, a może owsiane bałwanki? W Internecie znajdziecie mnóstwo inspiracji na wspólne przyrządzanie słodkości.

 

#3 Zmieńcie punkt widzenia

Znajdźcie sobie fajny punkt widokowy. Może to być wzgórze, latarnia morska czy wieżyczka. Miasto z tej perspektywy może wyglądać niesamowicie podczas zimowej aury.

 

#4 Bliżej natury

Kiedy za oknem mróz, wybierzcie się w miejsce, gdzie będziecie mogli przenieść się w tropikalne klimaty. Odwiedźcie ogród botaniczny, papugarnię lub ZOO.

 

#5 DIY

To doskonały moment żeby zrobić świeczniki, ramki i inne ozdoby do pokoju. Poproś chłopaka, żeby służył Tobie męską pomocą. Na pewno pochlebi mu to, jak będzie mógł powiesić obrazki na ścianie.

 

#6 Idźcie na mecz

Piłka nożna, siatkówka, a może hokej? Zdecydujcie co chcielibyście obejrzeć najbardziej. Nawet jeśli nie do końca interesujecie się sportem, atmosfera na stadionie na pewno Was wciągnie.

 

 

#7 Aqua Park

Jeśli jesteście parą już dłuższy czas i nie macie problemu ze swoim wyglądem w kostiumie (i czepku!) koniecznie wybierzcie się na basen. Najlepiej jednak, gdyby nie był to zwykły basen, ale taki ze zjeżdżalniami, jacuzzi czy sauną. Będziecie się świetnie bawić.

 

#8 Poczujcie się jak dzieci

Jak byliście mali na pewno nieodłącznym obrazkiem zimowym było lepienie bałwana z rodzicami, wyjście na sanki czy jabłuszko. Kto powiedział, że nie możecie tego robić? Pożyczcie sprzęt od młodszego kuzyna i wybierzcie się na pobliską górkę.

 

#9 Kiermasz świąteczny

Większość miast w okolicach Bożego Narodzenia wygląda magicznie! Wszędzie widać świąteczne ozdoby, często na rynkach odbywają się kiermasze świąteczne. To doskonałe miejsce na romantyczne spacery. W dodatku w tej magicznej atmosferze będziecie mogli ogrzać się gorącą czekoladą.

 

#10 „Coś innego”

Zima to doskonały czas na nadrobienie zaległości w spełnianiu marzeń i wypróbowywaniu nowych rzeczy. Może zawsze chciałaś pójść do planetarium, ale jakoś nigdy nie było Ci po drodze? Albo marzyłaś o przejściu się na strzelnice, ale nigdy nie miałaś z kim. To jest dobra chwila na właśnie takie wycieczki.

 

#11 Kulturalnie

Kiedy za oknem mróz, pomyślcie o ukulturalnieniu się. Odwiedźcie interesujące Was muzeum, idźcie na wystawę lub wybierzcie się do kina. Niech to nie będzie jednak kino komercyjne, tylko nietypowe kino niezależne.

 

#12 Sportowo

Zadbajcie o to, żeby nie zbierać tłuszczyku na zimę cheeky Wybierzcie się razem na siłownie, tańce czy squasha.

  • udostępnij
2 komentarzy

Oliwia-Głuszko

kapless
0

ale super pomysły! :D

odpowiedz

Oliwia-Głuszko

kapless
0

ale super pomysły! :D

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda