4 typy wiadomości, które UWIELBIAJĄ FACECI
27.11.2017

4 typy wiadomości, które UWIELBIAJĄ FACECI

 

Jedna wiadomość może zmienić wszystko, dlatego zanim wyślesz to co napisałaś przeczytaj, aby nie zaliczyć żadnej wpadki. Poznaj 4 typy wiadomości, na których punkcie oszaleje niemal każdy facet. Oto one:

 

SMS-OWY KOMPLEMENT

„WŁAŚNIE POMYŚLAŁAM O TWOIM SUPERUŚMIECHU….”

„ZASTANAWIAM SIĘ JAK TY TO ROBISZ, ŻE JESTEŚ TAKI FASCYNUJĄCY…”

„NA PEWNO TERAZ PIĘKNIE WYGLĄDASZ”

Bardzo proste, wcale nieskomplikowane, ale za to skuteczne! Możesz mieć pewność, że spontaniczne miłe słowa podziałają niemal na każdego faceta! Kto… nie lubi być doceniany! Jak Tobie na nim zależy to nie wahaj się wysłać do niego czegoś miłego.

 

CZARUJĄCA (ZALOTNA) WIADOMOŚĆ

„BRAKUJE MI CIEBIE TERAZ…”

„CHCIAŁABYM ABYŚ BYŁ TERAZ PRZY MNIE….”

Brzmi sympatycznie, a jednoczenie nie jest nachalne, świetnie pobudzi jego wyobraźnię, a jednocześnie wcale nie jest jakieś zobowiązujące! Wysyłanie wieczorem takich wiadomości to strzał w dziesiątkę! Większość facetów uwielbia jak dziewczyna jest otwarta i nie boi się mówić o tym co czuje w danej sytuacji!

 

NIESPODZIANKOWA WIADOMOŚĆ

Zastanawiasz się, o co chodzi jak zacząć? Najpierw wyślij do niego jedno słowo typu: „BARDZO” On myśli: „Hmm, o co jej chodzi?”. Potem napisz: „MI SIĘ…” a na samym końcu pada rozwiązanie np. „PODOBASZ”. Możesz tworzyć też inne wiadomości typu: „BARDZO” potem napisać „UWIELBIAM CIĘ”, a na końcu dodać „ ŻARTOWAŁAM”.

SPONTANICZNE SPOTKANIE

„IDĘ NA SIŁOWNIĘ, PRZYŁĄCZYSZ SIĘ”

„MOŻE KINO?”

„CO MYŚLISZ O TYM, ABY RAZEM OBJERZEĆ FILM”

Niespodziewane zaproszenia na zorganizowanie wspólnego wyjścia to dla każdego chłopaka bardzo miła sytuacja. Zastanawiasz się dlaczego? Sprawa jest prosta, jest to dla niego znak, że trochę o nim myślisz i go lubisz!

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda