Jak zrobić lampion z dyni na Halloween?
26.10.2017

Jak zrobić lampion z dyni na Halloween?

 

Dynia na Halloween to absolutny obowiązek i jeden z najważniejszych symboli tego święta. Z racji tego, że zostało nam jeszcze trochę czasu do tego wieczora - prezentujemy mini poradnik jak zrobić lampion z dyni. No dobrze, jak się do niej zabrać? Co zrobić, żeby mieć ten piękny lampion z internetowych zdjęć we własnym domu? Od czego zacząć? O tym dowiecie się w dalszej części artykułu.

 

 

Jak wydrążyć dynię? Instrukcja krok po kroku!

 

No właśnie…to jedno z najważniejszych pytań, jakie zadajemy sobie obchodząc amerykańskie święto Halloween - w końcu dynia to jeden z podstawowych symboli tego wieczora. Poniżej znajdziesz krótki poradnik jak krok po kroku wydrążyć dynię na Halloween!

 

 

1. Narysuj na dyni dowolny kształt.

 

 

2. Następni zetnij nożem górną część dyni tak, aby odcięty kawałek utworzył pokrywkę. Odłóż ją na bok i wybierz ze środka łyżką ostrożnie nasiona i miąższ dyni. Tylko uważaj by nie jej nie przebić!

 

 

3. W zależność od upodobań wytnij wzór lub wzory używając ostrego noża. Oprócz popularnych wzorów kojarzących się z Halloween, możesz wyciąć księżyc, gwiazdki, pająki, czarownice na miotle lub koty. Pełna dowolność!

 

 

4. Na koniec umieść w środku dyni świeczkę i zapal ją. Tadam! Lampion gotowy!

 

 

źródło zdjęć: Wymarzony Ogród

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda