Jak zamknąć otwartą paczkę chipsów? Oto sposób!
18.10.2017

Jak zamknąć otwartą paczkę chipsów? Oto sposób!

 


 

Kto z Was tak samo jak my uwielbia chipsy? Choć nie należą do najzdrowszych przekąsek to często po nie sięgamy. Zazwyczaj na jednym kęsie się nie kończy, prawda? A co zrobić by uratować chipsy zostawione w otwartej paczce? Okazuje się, że jest na to genialny sposób!

 

Oczywistym jest fakt, że chrupki (jak zresztą każde jedzenie w takich opakowaniach) z czasem otwarte wietrzeją i nie nadają się już do jedzenia. Crazy Russian Hacker w swoim wideo wyjaśnia, jak zamknąć otwarte opakowanie chipsów. Potrzebujesz czegoś, co posłuży za klamrę (mogą to być dwie linijki) i zapalniczki.

 

Crazy Russian Hacker nagrał video, w którym wyjaśnia w jaki sposób można zamknąć otwarte wcześniej opakowanie chipsów. Co jest Ci potrzebne do wykonania tego triku? Na pewno czegoś, co może posłużyć Ci za klamrę (równie dobrze mogą to być dwie linijki) no i oczywiście zapalniczki.

 

No to zaczynamy! Pozbądź się powietrza z paczki i dołóż dwie linijki do krawędzi. Następnie przejedź po niej zapalniczką, topiąc tym samym plastik, który zaklei otwór. Tadam!

Podczas zaklejania opakowań uważajcie na palce!

 

 

 

 

 

Niemalże w ten sam sposób możesz przedłużyć żywotność innych produktów spożywczych trzymanych w plastikowych opakowaniach.

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda