Tego nie rób w piątek 13-ego!
10.10.2017

Tego nie rób w piątek 13-ego!

 


 

Piątek. Godzina siódma. Dzwoni budzik, czas wstawać do szkoły. Pod żadnym pozorem nie wstawaj z łóżka lewą nogą! Od dawna lewa strona ciała uważana jest za tą gorszą, a w niektórych kulturach lewą ręką robi się tylko rzeczy nieczyste.

 

Ubierając się, nie zapomnij założyć czegoś z guzikami. Co prawda spotkanie kominiarza przynosi szczęście, ale brak guzika przy tym spotkaniu już nie. Jako, że guzik był kiedyś uznawany za amulet, możesz pomyśleć życzenie łapiąc się za niego. Gwarantujemy, że się spełni.

 

Podczas malowania upewnij się, że lustro jest dobrze przytwierdzone do ściany lub też stoi stabilnie na stole. Jego zbicie grozić może 7 latami nieszczęścia. A tego zdecydowanie nie chcesz przeżyć.

 

Kiedy jesteś już gotowa do drogi, upewnij się czy wszystko masz. I pod żadnym pozorem nie oglądaj się za siebie. Nawet jeśli usłyszysz swoje imię... Ten gest uważany jest za zły znak. Także słuchawki do uszu, głowa przed siebie i żwawo do szkoły.

 

Po drodze koniecznie unikaj przechodzenia pod słupem czy drabiną. Według starodawnych wierzeń może to skończyć się nawet śmiercią. A jeśli nie masz możliwości uniknięcia takiego zdarzenia, skrzyżuj na czas przejścia palce u rąk.

 

Bądź też czujna, jeśli chodzi o czarne koty. Nie od dziś wiadomo, że przebiegający drogę kot też oznacza pecha.

 

Jeśli zastosujesz nasze wskazówki nadchodzący piątek 13-ego będzie dla Ciebie spokojny, a może nawet szczęśliwy ;)

 

  • udostępnij
2 komentarzy

Oliwia-Głuszko

Wiktoria_Wojtkowiak
0

Bo popadnę w paranoję hah

odpowiedz

Oliwia-Głuszko

Wiktoria_Wojtkowiak
0

Bo popadnę w paranoję hah

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda