5 blogerów, których warto zaobserwować!
22.09.2017

5 blogerów, których warto zaobserwować!

 

 

 

Dobrych blogerów nigdy dość! Jeśli jesteś znudzona tym co oglądasz w sieci, to koniecznie sprawdź co dla Ciebie przygotowałam! Oto blogerzy, których działania warto śledzić! Tutaj nie ma nudy!

 

Anna Speckhart

Instagram

Blog

 

Modelka i blogerka, autorka lifestylowego bloga America’s Sweetheart. Charakteryzuje ją świetne poczucie humoru i autentyczność. Na swoim Instagramie na którym obserwuję ją ponad 70 tyś. osób, pokazuje jak obiera cukinię z kremem na pryszczę na twarzy, dzieli się zdjęciami ze swojego ślubu i wypadów z przyjaciółmi.

 

 

Megan Ellaby

Blog

YouTube

 

Megan jest autorką bloga i kanału na youtubie. Mimo że w social mediach działa od niedawna (swój kanał na YouTubie założyła troche ponad rok temu) szybko staje się coraz bardziej popularna i współpracuje z topowymi markami. Cechuje ją ponadprzeciętne wyczucie stylu I niesamowita estetyka. Megan świetnie pozuje do zdjęć i tworzy bardzo estetyczne posty.

 


Jeanne Grey

Blog

Instagram

Założycielka bloga Grey Layers z pochodzenia Filipinka, obecnie międzynarodowa sensacja, czemu nie ma się co dziwić, wszystkie zdjęcia Grey nadają się do wydruku w największych magazynach modowych. Jest bardzo fotogeniczna i ma świetne wyczucie stylu, a jej blog utrzymywany jest w bardzo czystej i przyjemnej estetyce.


 

Audrie Storme

YouTube

Instagram

 

Osobiście uważam, że Audrie robi najpiękniejsze zdjęcia w całym internecie. Ma konta na praktycznie każdej platformie społecznościowej. Uwielbia vintage shops i lokalne markety. Szcególnie warto zaobserwować ją na Instagramie, ale nie zaszkodzi też odwiedzić jej kanał, chociaż po ‘instagramowe’ porady.

 

 

 

Janelle Lloyd

Blog

Instagram

 

Janelle jest typową girl next door. Jej outfity są z pozoru proste i łatwe do odtworzenia, a w rzeczywistości bardzo przemyślane. Ma świetny gust co do butów. Na blogu pozuje na tle wiecznie żywego Nowego Jorku, w którym zresztą mieszka.

 

X

Weronika

 

  • udostępnij
1 komentarzy

Nvth
0

yes

odpowiedz

Nvth
0

yes

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda