5 NAJLEPSZYCH WPISÓW TYGODNIA! VOL.3
25.08.2017

5 NAJLEPSZYCH WPISÓW TYGODNIA! VOL.3

 

Kochani, właśnie nadszedł czas na kolejny wpis z Waszej ulubionej serii!

Widzieliście już najciekawsze wpisy z minionego tygodnia?

Zobaczcie, co warto jeść dla urody, z czym łączyć szpinak, żeby w końcu zaczął nam smakować, łapcie też super seriale, które zdążycie obejrzeć jeszcze przed końcem wakacji. W top wpisach znajdziecie także odpowiedzi na pytanie, jakie są największe różnice pomiędzy gimnazjum, a liceum i poznacie triki, które pomogą Wam robić lepsze zdjęcia na bloga :)

 

1 .RÓŻNICE MIĘDZY GIMNAZJUM, A LICEUM!

Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę jak mocno różni się nauka w gimnazu, od liceum. Ten wpis odpowie na każdą Waszą wątpliwość!

2. CZY SUROWY SZPINAK MOŻE BYĆ SMACZNY? MOJE PROPOZYCJE KOKTAJLI NA BAZIE SUROWEGO SZPINAKU.

Szpinak nie zasługuje na przypinaną mu łatkę "koszmaru z dzieciństwa". Ten wpis pokazuje nam, jak ciekawe i pyszne koktajle można stworzyć z jego udziałem. Pyszne. Sprawdźcie koniecznie. 

 

 

 

3. 5 SERIALI DO OBEJRZENIA DO KOŃCA WAKACJI

Wakacje nieuchronnie zbliżają się ku końcowi. Właśnie dlatego sprawdźcie tych 5 seriali. Są krótkie (maksymalnie 2 sezony), więc na pewno zdążycie je obejrzeć.

 

4. 5 FOTOGRAFICZNYCH WSKAZÓWEK DLA BLOGERA | DO YOU LIKE MY ART?

Ładne zdjęcia, zrobione w naturalnym świetle przyciągają naszą uwagę i sprawiają, że bloga czyta przyjemniej. Skorzystajcie z tych porad, na pewno się przydadzą!

 

5. DIETA DLA URODY. CO JEŚĆ NA PIĘKNE WŁOSY, SKÓRĘ I PAZNOKCIE? 

Każda z nas wie, że to co jemy wpływa na to jak wyglądamy. A czy wiecie już, co warto zawrzeć w diecie, żeby mieć jeszcze piekniejsze włosy, skórę i paznokcie?

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda