Jesz węglowodany przed snem i nadal chudniesz? Oto nowa, kontrowersyjna dieta!
01.08.2017

Jesz węglowodany przed snem i nadal chudniesz? Oto nowa, kontrowersyjna dieta!

 

Wakacje w pełni, na zewnątrz upał, a Ty wstydzisz się wyjść  z domu w szortach, czy krótkiej sukience? Patrzysz z zazdrością na inne dziewczyny chodzące dumnie po plaży w bikini, nie mające kompleksów. Czas coś z tym zrobić. Wchodzisz na wagę – kolejne załamanie. Niestety, nie zepsuła się..... Pokazuje wyraźnie, że czas zacząć dietę!

 

Skoro testowałaś już większość z nich – dlaczego nie wypróbować jeszcze jednej!

Dieta muzułmańska to pomysł uczonych  z Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie. Ich zdaniem dieta nie tylko pozwala na szybkie zgubienie zbędnych kilogramów, ale również hamuje wilczy apetyt w ciągu dnia.

 

 

Inspiracją dla tej diety był ramadan. W czasie ramadanu muzułmanie cały dzień poszczą, a po zachodzie słońca zjadają syty węglowodanowy posiłek. Może to być makaron, pieczywo, czy ziemniaki.  Wydawałoby się, że powinni tyć. Tym czasem oni chudną!

Poza tym, posiłek węglowodanowy wieczorem pomaga łatwiej zasnąć!

 

Szczegółowe badania ekspertów WYKAZUJĄ, że pacjenci, którzy stosowali tę dietę przez 6 miesięcy nie tylko schudli, ale zmniejszył się im poziom cukru we krwi, co jest korzystne dla zdrowia.

 

Jak uważacie? Czy taka dieta jest dobra dla zdrowia? A może lepiej nie kombinować, tylko PO PROSTU jeść zdrowo i ćwiczyć?

  • udostępnij
1 komentarzy

0

Jakby ktoś szukał diety to tutaj: https://dietalux.wordpress.com/ 

odpowiedz

0

Jakby ktoś szukał diety to tutaj: https://dietalux.wordpress.com/ 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda