McDonald’s wypuszcza swoje ciuchy i dodatki! Kolekcja McDelivery
23.07.2017

McDonald’s wypuszcza swoje ciuchy i dodatki! Kolekcja McDelivery

 

Ostatnio uwielbiana sieć McDonald’s udostępniła dostawy swoich potraw mieszkańcom stolicy. Każdy, bez wychodzenia z domu, może wgryźć się w Big Maca, Nuggetsy czy Wrapa i popić je zimną Colą. McDonald’s nie zwalnia tempa! O nie! Tym razem firma zmienia nieco kierunek i chce jeszcze bardziej rozpieścić swoich klientów.

 

 

 

26 lipca obchodzony jest Światowy Dzień McDelivery i z tej okazji McDonald’s postanowił wypuścić swoją kolekcję ubrań i dodatków. Drop planowany jest właśnie na ten dzień. Wszystkie ciuchy są DARMOWE! Warto więc chyba zdobyć coś z Kolekcji McDelivery?

 

Co trzeba zrobić?

 

Wystarczy, że 26 lipca zamówisz dostawę z wybranej restauracji McDonald’s (biorącej udział w akcji) z UberEATS do domu, biura lub gdziekolwiek, gdzie będziesz się znajdować w Warszawie (sprawdź wcześniej, czy we wskazany punkt dostarczane są burgery z Maca wraz z UberEATS). Akcja trwa od godziny 11.00 i działa na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Także 26 lipca nie gotuj sobie obiadu, tylko złap za telefon, wejdź w aplikację od Ubera i zamów do siebie McDonald’s. No i licz na szczęście!

 

Ten jeden dzień nie trzeba przecież liczyć kalorii… ;)

 

Co wchodzi w skład Kolekcji McDelivery? Co jest do zgarnięcia? Zobaczcie zdjęcia!

 

Więcej informacji: KLIK

 

  • udostępnij
1 komentarzy

marcjamea
0

wow :D

odpowiedz

marcjamea
0

wow :D

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda