6 zaskakujących faktów picia ciepłej wody o poranku
18.07.2017

6 zaskakujących faktów picia ciepłej wody o poranku

 

 

 

Większość z Was z pewnością zaczyna swój dzień od kubka kawy, czy herbaty. Zgadzasz się ze mną? Z racji tego, iż właśnie te napoje zawierają dużo kofeiny, która  pomoże Wam się rozbudzić i zapewni energię na cały dzień. Ale, czy naprawdę te napoje są lepsze niż gorąca woda ?

Na te pytanie chciałbym Wam odpowiedzieć i zachęcić Was do picia ciepłej wody o poranku każdego dnia ! 

 

Przedstawię Wam co stanie się z Waszym ciałem jeżeli picie ciepłej wody stanie się Waszą poranną rutyną.

 

ZAPOBIEGA PRZEDWCZESNEMU STARZENIU

Wiadomo, że każda z Nas zawsze chciałby wyglądać atrakcyjne i pięknie niemal codziennie. Picie ciepłej wody nie tylko oczyści Twoją twarz z toksyn, ale również poprawi jej elastyczność.

 

POMAGA ZAŁAGODZIĆ BÓŁE

Z bólami menstruacyjnymi ma do czynienia wiele kobiet już od16 roku życia. Pierwszym krokiem, który powinnaś uczynić rano w walce z bólem, to napić się ciepłej wody. Stanowi to idealne rozwiązane Twojego problemu. Co więcej, jest perfekcyjna na przeziębienie, kaszel oraz ból gardła.

 

IDEALNA NA ODCHODZANIE

Próbujesz schudnąć i słyszałaś, że picie ciepłej wody rano pomoże Tobie stracić wagę. Tak to prawda! Picie ciepłej wody pomaga nam zachować zdrowy metabolizm, który jest niezbędny do zrzucenia niezbędnych kilogramów. Codzienne picie wody z cytryną może Tobie rozbić tkankę tłuszczową. Wiedziałaś ?

 

ŚWIETNA NA TRĄDZIK I WYPRYSKI

Gorąca woda głęboko oczyszcza Twój organizm a przed wszystkim redukuje przyczyny związane z trądzikiem.

 

 

POZYWTNIE WPŁYWA NA TWOJE WŁOSY

Spożywanie ciepłej wody każdego dnia pomoże Tobie utrzymać miękkie i lśniące włosy, ponieważ pobudza ona zakończenia nerwowe w cebulkach włosów, co przywraca im żywotność i sprawia, iż wyglądają na zdrowe. To jeszcze nie wszystko, picie ciepłej wody wpływa również na porost Twoich włosów.

 

DOSKONAŁA NA TRAWIENIE

Pij ciepło wodę rano każdego dnia a pozbędziesz się tego problemu, ponieważ to właśnie ona zaskakująco wpływa na trawienie. Wiedziałaś ?

 

Jak już to przeczytałaś, zastanów się! Ile może dać Tobie picie ciepłej wody każdego dnia o poranku oraz jaki może mieć wpływ na funkcjonowanie Twojego organizmu.

 

 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

Oliwia-Głuszko

Oliwia-Głuszko

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda