Dzo_zet

Messenger już niedługo nie będzie taki, jak kiedyś! Co nowego?

Dodane 4 msc temu przez Dzo_zet


 

Niektórym ta zmiana może się nie spodobać. O czym mowa? W Messengerze szykują się pewne aktualizacje. Twórcy Facebooka przymierzają się do wprowadzenia nowości. Za jakiś czas na ekranie w wiadomościach zobaczymy… reklamy!

 

Testy prowadzone były na razie w Australii i Tajlandii, ale wszystko wskazuje na to, że zmiany pojawią się także na telefonach użytkowników z innych krajów. A warto dodać, że z Messengera obecnie korzysta ponad 1,2 miliarda ludzi!

 

 

Na szczęście reklamy nie będą pojawiać się bezpośrednio w rozmowie z daną osobą, a w ogólnym panelu – w boxie pomiędzy poszczególnymi chatami.

 

Twórcy Facebooka zapowiadają, że zmiany będą wprowadzane powoli i stopniowo. Nie wiemy, kiedy możemy się ich spodziewać w Polsce.

 

Jak Wam się podoba taka „nowinka”? Nam średnio, patrząc z perspektywy zwykłego użytkownika. Jednak dla osób związanych z biznesem i marketingiem oraz oczywiście blogerów to może być kolejne pole do popisu.

 

 

Do niedawna dużo osób narzekało na to, że Disqus wprowadza reklamy do swojego panelu. To jednak przy Facebooku tak zwany pikuś, ponieważ zmiany w Messengerze dotkną o wiele większą liczbę użytkowników.

 

 

Co o tym myślisz?


1

Root i adaway. No i messenger 66.0 

3

Beznadzieja...