Mama przekuła policzek 6-miesięcznej córeczce!
06.07.2017

Mama przekuła policzek 6-miesięcznej córeczce!

 

 

W sieci ma miejsce dyskusja na temat jednej z internetowych mam, która postanowiła zrobić kolczyk swojej małej córeczce. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kolczyk znajduje się na policzkach, a dziewczynka ma jedynie 6 miesięcy! Enediny Vance, bo tak nazywa się mama maleństwa nie widzi w tym nic złego. Pod zdjęciem, które wrzuciła do sieci pojawił się opis, w którym mama przyznała, że dopóki jej dziecko nie ukończy 18-ego roku życia, jest pod jej opieką i to ona o nim decyduje. 

 

Kobieta dodała również, że córka podziękuje jej za to, gdy będzie starsza, a jeśli nie spodoba jej się to co ma na policzku to zawsze może usunąć kolczyk. W poście pojawiła się także informacja, że dziewczynka wygląda po prostu słodko, a kolczyk jest znacznie lepszy niż zwykły dołeczek. 

 

I tutaj najlepsze :

Jak się okazało wszystko to było zaplanowaną akcją! Enediny jest przeciwniczką piercingu u dzieci oraz ingerencji w ich cielesność (jak w przypadku obrzezania). Jej celem było pokazanie, że w obu przypadkach efekt jest taki sam - "Mój post miał zszokować rodziców i ukazać ich dzieci jako ludzi, których powinni szanować. Zmiany ciała dziecka tylko ze względów estetycznych są złe."  Kto się z nią zgadza? 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda