Tatuator oświadczył się dziewczynie w bardzo wyjątkowy sposób!
04.07.2017

Tatuator oświadczył się dziewczynie w bardzo wyjątkowy sposób!

 

 

Zaręczyny to bardzo wyjątkowy i ważny etap w związku, to czas pomiędzy klasycznym spotykaniem się, a ślubem, który łączy ludzi na całe życie. W sieci możemy zobaczyć mnóstwo sposobów na oświadczyny, zarówno jeśli chodzi o kobietę jak i mężczyznę. Oczywiście o gustach się nie dyskutuje, miłość to miłość, ale jak zobaczycie co zrobił pewien tatuażysta to będziecie zaskoczeni! 

 

To zdecydowanie najbardziej oryginalne i ryzykowne oświadczyny, jakie kiedykolwiek widziałam. Dla większości mężczyzn planujących oświadczyny to nie lada wyzwanie. Każdy chciałby oświadczyć się w taki sposób, który będzie wyjątkowy i na zawsze zapadnie w pamięć jako szczególna chwila. Chyba większość sposobów została już wykorzystana, zatem co zrobić by zaskoczyć swoją wybrankę? Pewien młody tatuator wykazał się ogromną kreatywnością i zrobił coś co rozczuliło jego dziewczynę do łez.

Otóż mieszkający w Kolorado Vinny Capaldo - Smith poprosił swoją dziewczynę by wytatuowała mu obrazek na nodze. Dziewczyna była bardzo zaskoczona i zarazem zdenerwowana, ale przygotowywała się do działania chyba do końca nie wierząc w to, że Vinny naprawdę wie, o co prosi. Kiedy zaczynała przygotowywać maszynkę, Vinny odsłonił przygotowany już wcześniej tatuaż z uroczym rysunkiem i TYM SZCZEGÓLNYM pytaniem: "Czy wyjdziesz za mnie?".

 

 

This red X was Brooke's first time ever tattooing! Haha luckily she checked yes (tattoo on me, not by me) #engaged

Post udostępniony przez Vinny Capaldo-Smith (@vinnypxpx)

 

Poniżej przygotowane były odpowiednie okienka na zaznaczenie odpowiedzi tak czy nie. Jaka była odpowiedź Brooke? To chyba oczywiste! Dziewczyna zgodziła się bez wahania i postawiła x przy właściwej odpowiedzi. Jak się okazało był to jej pierwszy w życiu tatuaż.

 

Całą sytuację możecie zobaczyć na poniższym filmiku (akcja zaczyna się od połowy!) Ja się wzruszyłam, a Wy?

 

 

 

  • udostępnij
2 komentarzy

ten_kaktus
1

OOOOOOOOOOoooooooooh! <3

odpowiedz

Little chocolate 01/26 17:53:13
0

Ooooooooh💗

odpowiedz

Little chocolate 01/26 17:53:13
0

Ooooooooh💗

odpowiedz

ten_kaktus
1

OOOOOOOOOOoooooooooh! <3

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda