martyna_mm

19-latka chciała zdobyć sławę na Youtube, a przypadkiem zabiła chłopaka!

Dodane 5 msc temu przez martyna_mm

 

 

Dwoje młodych ludzi: 19-letnia Monalisa Perez i 22-letni Pedro Ruiz III byli parą nie tylko na co dzień, ale także prowadzili wspólnie kanał na Youtubie. Pewnego dnia wpadli na pomysł, którego skutki okazały się być tragicznie.

 

Para chciała zdobyć sławę i popularność na Youtubie. Pedro wymyślił, że jego partnerka strzeli w niego z broni, a on osłoni się tylko grubą książką. Uważał, że kula nie przebije wszystkich kartek i nic złego się nie stanie. Niestety efekt był zupełnie odwrotny…Dziewczyna strzeliła do chłopaka z odległości 30 cm tym samym pozbawiając chłopaka życia.

22-latek zginął na miejscu i to na oczach 3-letniej córeczki pary.

 

Nagranie video miało przysporzyć popularności kanałowi pary na Youtube. Wcześniej Monalisa chwaliła się na Twitterze, że będą nagrywać z Pedrem "jeden z najbardziej ryzykownych filmików w dziejach". Dodała jeszcze, że eksperyment to pomysł jej chłopaka, a nie jej.

 

 

Monalisa jest w siódmym miesiącu ciąży z drugim dzieckiem Pedra. Dziewczynie grozi do 10 lat więzienia.

 

To straszne jak Internet ma ogromny wpływ na zachowanie młodych ludzi. Nigdy nie próbujcie takich rzeczy, na pewno nie zyskacie popularności, a wręcz przeciwnie. Udowodnicie, że nie rozum, a głupota Wami kieruje.

 


Co o tym myślisz?


0

19 lat, 3 letnie dziecko.... i zero oleju w głowie. A kolejne  dziecko w drodze, najbardziej współczuję dzieciom takich DOJRZAŁYCH i ODPOWIEDZIALNYCH rodziców.

Kla_Mian
1

Artykuł fajnie opisany, ale treść przerażająca. Z jednej strony sława zdobyta (heh..), natomiast z drugiej-boję się o ich dzieci :/