TYLKO PRAWDA #1 - CZY WIDZOWIE WYTYKAJĄ NAS PALCAMI?
28.06.2017

TYLKO PRAWDA #1 - CZY WIDZOWIE WYTYKAJĄ NAS PALCAMI?

 

 

Jeśli śledzisz uważnie nasze działania w sieci to pewnie zauważyłeś, że staramy się urozmaicać nasze treści tak, żeby zadowolić każdego naszego czytelnika czy też fana naszego kanału na Youtubie. Jak już pewnie wiecie, niedawno otworzyliśmy własne Youtubowe Studio, dlatego możecie spodziewać się mnóstwo nowych filmików!

No i mamy dla Was niespodziankę - właśnie ruszyliśmy z kolejną serią na Youtubie, którą nazwaliśmy TYLKO PRAWDA. Jest to gra, którą większość z Was zna z amerykańskich filmów czy Internetu po prostu jako Never Have I Ever. Jeśli nie do końca wiesz o co chodzi to już spieszymy z wyjaśnieniem! 

Nasze Ambasadorki podjęły się zadaniu, które polega na reakcji (odpowiadaniu) ogromną łapką (kciuk w górę lub w dół) na zadane przez widzów DDOB pytania. Są to pytania typu: Czy kiedykolwiek zrobiłaś... lub Czy udało Ci się być tu i tu... Czeka na Was spora dawka śmiechu, tego nie można przegapić!

Sprawdźcie pierwszy odcinek najnowszej serii, w której wystąpiły Wasze ulubuone Youtuberki: Vroobelek, True Beauty is Internal, Lila Janowska, SanVlog i Basieq :) 

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda