"1000 lajków albo puszczam" - co się dzieje z tym światem?
22.06.2017

"1000 lajków albo puszczam" - co się dzieje z tym światem?

 

 

"1000 lajków albo puszczam" - tak brzmiał podpis pod zdjęciem, które wywołało ogromną burzę w internecie. Na fotografii widać małego chłopca, który jest trzymany za koszulkę - może nie byłoby w tym nic strasznego i szokującego, gdyby nie fakt, że dziecko zwisa przez okno z 15 piętra w centrum stolicy Algierii. 

 

- To była tylko zabawa - tłumaczył mężczyzna, który na jednym z portali społecznościowych opublikował to zdjęcie mrożące krew w żyłach zdjęcie. Nie dziwi fakt, że wpis spotkał się z natychmiastową reakcją internautów, którzy o sprawie poinformowali policję. Jak informuje BBC, mężczyzna w minioną niedzielę trafił do wiezienia, postawiono mu zarzut dotyczący narażenia dziecka na niebiezpieczeństwo. Okazało się, że osoba, która zdecydowała się na tę szokujący "dowcip" jest krewnym chłopca, który opiekował się nim pod nieobecność rodziców. Jego zdaniem zdjęcie zostało przerobione przez użytkowników mediów społecznościowych. Jak mówi - to zdjecie zostało zrobione na balkonie z barierami ochronnymi, które usunięto.

 

 

Na szczęście nie uznano tych słów za argument łagodzący całą sprawę i sąd skazał mężczyznę na dwa lata więzienia. Dużo/mało? To straszne!

  • udostępnij
1 komentarzy

D Oficjal 06/23 07:14:22
0

To jest debil
 

odpowiedz

D Oficjal 06/23 07:14:22
0

To jest debil
 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda