ddobinsta

Allegro prezentuje nową reklamę! Kolejny wyciskacz łez?

Dodane 4 msc temu przez ddobinsta

 

 

Dokładnie 28 listopada 2016 roku firma Allegro wypuściła video, które na chwilę obecną ma prawie 14 mln odtworzeń i które ścisnęło za serce mieszkańców całego świata. Mam na myśli oczywiście reklamę z Dziadkiem - "Czego szukasz w Święta? | English for beginners". Twórcy spotu chcieli przekazać nam, że czasami brakuje słów, by wyrazić to, co najważniejsze. W takim przypadku trzeba się ich po prostu nauczyć. I tak też się stało - dziadek nauczył się podstawowych zwrotów w języku angielskim, a wszystko po to by móc choć przez chwilę porozmawiać z wnuczkiem, do którego leciał na święta. Reklama skradła serca wszystkich ludzi, a jej następcy jak dotąd nie odnotowano. 

Dziś na kanale Allegro pojawił się kolejny spot, który nosi nazwę "Wyciśnij z życia jak najwięcej...| Lemoniada". Co tym razem firma chciała nam przekazać? Nie jest to kolejna reklama, która wyciśnie z nas łzy, ale skłoni do refleksji. Video opowiada o szczególnej więzi, która łączy rodzeństwo. Może niezawsze się dogadują, ale zawsze się wspierają i kochają. Bardzo nam się podoba taki przekaz i stanowisko firmy Allegro, która edukuje nie tylko młodych, ale i dorosłych. Bo przecież ten temat dotyczy każdego z nas, prawda? Wiek nie gra tu żadnej roli.

Duży plus dla Allegro za to, że nie idzie wciąż w wyciskacze łez, które jak wiadomo klikają się znakomicie, a starają się tworzyć prawdziwy i różnorodny przekaz. Czekamy na więcej!

Zobaczcie video:

 

 

Co o tym myślisz?