Allegro prezentuje nową reklamę! Kolejny wyciskacz łez?
19.06.2017

Allegro prezentuje nową reklamę! Kolejny wyciskacz łez?

 

 

Dokładnie 28 listopada 2016 roku firma Allegro wypuściła video, które na chwilę obecną ma prawie 14 mln odtworzeń i które ścisnęło za serce mieszkańców całego świata. Mam na myśli oczywiście reklamę z Dziadkiem - "Czego szukasz w Święta? | English for beginners". Twórcy spotu chcieli przekazać nam, że czasami brakuje słów, by wyrazić to, co najważniejsze. W takim przypadku trzeba się ich po prostu nauczyć. I tak też się stało - dziadek nauczył się podstawowych zwrotów w języku angielskim, a wszystko po to by móc choć przez chwilę porozmawiać z wnuczkiem, do którego leciał na święta. Reklama skradła serca wszystkich ludzi, a jej następcy jak dotąd nie odnotowano. 

Dziś na kanale Allegro pojawił się kolejny spot, który nosi nazwę "Wyciśnij z życia jak najwięcej...| Lemoniada". Co tym razem firma chciała nam przekazać? Nie jest to kolejna reklama, która wyciśnie z nas łzy, ale skłoni do refleksji. Video opowiada o szczególnej więzi, która łączy rodzeństwo. Może niezawsze się dogadują, ale zawsze się wspierają i kochają. Bardzo nam się podoba taki przekaz i stanowisko firmy Allegro, która edukuje nie tylko młodych, ale i dorosłych. Bo przecież ten temat dotyczy każdego z nas, prawda? Wiek nie gra tu żadnej roli.

Duży plus dla Allegro za to, że nie idzie wciąż w wyciskacze łez, które jak wiadomo klikają się znakomicie, a starają się tworzyć prawdziwy i różnorodny przekaz. Czekamy na więcej!

Zobaczcie video:

 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

Nvth
0

yes

odpowiedz

Nvth
0

yes

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda