MAM PSA! Nazywa się Miki! | Mone Photos
14.06.2017

MAM PSA! Nazywa się Miki! | Mone Photos

 

Kochacie psy? Bo ja naprawdę bardzo, bardzo! Uwielbiam tych słodkich, czworonożnych przyjaciół. Nigdy nie miałam psa, jednak gdy tylko widzę jakiegoś na ulicy, to nie omieszkam pomiziać i obdarować uśmiechem. Cudownie się złożyło, że prawie rok temu, w rodzinie mojego ukochanego pojawił się nowy członek rodziny... Uroczy Yorkshire Terrier, któremu nadano imię Miki. Co prawda nie jest to mój pies, ale jak tylko jestem u mojego chłopaka, to bawię się z nim w najlepsze, gotuje mu, chodzę na spacery i kocham całym sercem!

Jest to taka namiastka, jakbym miała psa, więc w sumie trochę go jednak mam :) Zrobiłam sporo zdjęć z tym słodziakiem, jednak większość widzicie na snapie albo instagramie. Tym razem postanowiłam dodać cały post na bloga, a jak! Koncepcja była trochę inna, ponieważ przed wykonaniem tych autoportretów nagrywałam ujęcia do filmiku. Jednak Miki tak krzyczał na dole, że musiałam wziąć go na górę do pokoju. Widocznie tęsknił, bo wtulił się we mnie i ani myślał odejść. I tak oto powstały te ujęcia :) Z moją kochaną przylepą!

 

 

 

Przy okazji, jak już jesteśmy przy temacie psiaków, to chciałabym was zachęcić do pomocy szczeniakom z Fundacji Judyta link klik! Jest tam tyle psiaków, a zawsze w domu zalega nam jakiś stary koc, czy kilka złotych na koncie. Jeśli każdy z was zrzuci się chociaż po złotówce, to zrobimy coś dobrego i pomożemy tym uroczym stworzeniom :) Z góry dziękuję za waszą pomoc! I buziaki od Mikusia 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda