Wiesz, że sposób trzymania się za ręce dużo mówi o Twoim związku?
12.06.2017

Wiesz, że sposób trzymania się za ręce dużo mówi o Twoim związku?

 

 

Jednym z elementów czy też gestów, które świadczą o tym, że dwoje ludzi się kocha lub darzą się ogromną sympatią jest trzymanie się za ręce. Bliskość to nieodłączny element bycia w związku. Ten wydawałoby się prosty gest może dużo powiedzieć o Waszym związku i etapie na jakim się obecnie znajdujecie. Jak często i w jaki sposób trzymacie się za ręce? Sprawdź co to może oznaczać!

 

 

#1 Pod ramię

 

Charakterystyczne dla młodych par jak i dla tych starszych wiekiem. Co to oznacza? Jedno z Was szuka bezpieczeństwa, ochrony u drugiej osoby. Być może czuje się niepewnie w Waszym związku?

 

 

#2 Podtrzymywanie drugą ręką

 

Ten gest ma dwa skrajnie różne znaczenia. Pierwsze to bardziej negatywne, czyli może symbolizować zaborczość jednej ze stron lub chęć kontroli partnera. Druga – wszystko wskazuje na to, że sytuacja między Wami robi się coraz bardziej poważna! To dobry znak!

 

 

#3 Splecione ręce

 

Spokojnie! To bardzo pozytywny sygnał! Zaplecione w ten sposób dłonie partnerów to symbol namiętności oraz silnego związku pomiędzy osobami. Ważne jest by oddawać uścisk z tą samą siłą. Jeśli jedno z Was rozluźnia uchwyt to może oznaczać chęć rozluźnienia więzi.

 

 

#4 Ręce skierowane w dół (jak dziecko z rodzicem)

 

Ten sposób trzymania się za ręce oznacza, że związek opiera się na naprawdę szczerym uczuciu. Jest jedno „ale”…Raczej nie pojawia się tutaj wiele namiętności. Ta osoba, która pierwsza chwyta za dłoń i kieruje ją w dół może przejąć inicjatywę w związku i często podejmuje decyzje za Was obojga. Jak widać to wcale nie jest takie fajne.

 

 

#5 Trzymanie się za jeden palec

 

Choć rzadko widzę pary, które chodzą ze sobą w ten sposób, ale jednak to się zdarza. Co to oznacza? Na pewno to, że Waszym priorytetem w życiu jest niezależność i prywatność, której bardzo pilnujecie. Niestety to może oznaczać również, że jedno z Was ma w głowie myśli by wrócić do etapu bycia przyjaciółmi czy znajomymi.

 

 

#6 W ogóle nie trzymacie się za ręce

 

Twój partner lub partnerka unika trzymania Cię za rękę? To może być znak, że nie odczuwa potrzeby bliskości z Tobą lub…po prostu potrzebuje chwili odpoczynku i izolacji na krótki czas. Być może partner/partnerka jest nieśmiała/y.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda