Bliźniaczki z Brazylii świętują swoje SETNE urodziny!
23.05.2017

Bliźniaczki z Brazylii świętują swoje SETNE urodziny!

 

 

Czy zabawa powinna nas ograniczać wiekowo? Oczywiście, że nie!!! I dwie brazylijskie bliźniaczki są na to doskonałym dowodem. W sieci pojawiła się sesja zdjęciowa Marii Pignaton Pontin i Pauliny Pignaton Pandolfi, które postanowiły zrobić imprezę z okazji swoich SETNYCH (100!) urodzin! Jak czytamy w sieci - miało to być skromne spotkanie, na którym pojawi się tylko rodzina kobiet. Warto zaznaczyć, że Brazylijki mają łącznie 11 dzieci, 31 wnucząt i 23 prawnucząt. Rzeczywiście skromne ;)

 

Oczywiście samym pomysłem zrobienia tak hucznej imprezy żyło całe miasto Marii i Pauliny, stąd wiele wpisów dotyczących kobiet pojawiło się w gazecie. I właśnie stamtąd doweidziała się o nich fotografka Camila Lima, która zaproponowała, że uwieczni ten piękny jubileusz na zdjęciach. Sesja zdjęciowa to prezent od artystki dla jubilatek, które zgodziły się na nią od razu. Jednak, żeby nie było tak oczywiście - wymyśliły sobie, że dadzą się sfotografować tylko, jeśli będą mogły przebrać się w suknie księżniczek.

Jak możemy przeczytać w sieci - sesja trwała 2 godziny, a żadna z kobiet nie skarżyła się na zmęczenie czy znudzenie. Ba! Obie kobiety były bardzo zadowolone z tego co się dzieje i w ogóle nie było po nich widać, że coś im nie pasuje. Warto wspomnieć, że Paulina stoczyła ciężką walkę z rakiem i żeby tego było mało przeszła dwa zawały.

 

No nic, pozostaje tylko przejrzeć zdjęcia! Nie da się nie uśmiechnąć, prawda? Życzymy wszystkim takiej starości i takich pięknych chwil!

 

 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

Oliwia-Głuszko

Oliwia-Głuszko

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda