Kate Upton pokazuje jak wygląda prawdziwe życie modelek!
22.05.2017

Kate Upton pokazuje jak wygląda prawdziwe życie modelek!

 

 

Zapewne większość z Was myśli, że wszystkie modelki typu high-fashion całe dnie spędzają na siłowni, prawie nic nie jedzą i generalnie są stworzone do tego, żeby leżeć i pachnieć. Zresztą te i inne rzeczy widzimy w programach, którymi zarzucają nas stacje telewizyjne. Do grona modelek, które postanowiły przełamać stereotypy i pokazać jak wygląda ich prawdziwe życie dołączyła także Kate Upton. Jak wiecie to nie pierwszy raz - wcześniej mogliśmy zobaczyć na Instagramie podobne życie chociażby Cary Delevingne. 

Kate opublikowała jakiś czas temu na swoim Instagramie kilka zdjęć pokazujących jej prawdziwe życie zestawione z tym co widzimy w telewizji i w gazetach. Modelka nazwała serię zdjęć: „high fashion vs reality”. Poniżej widzimy modelkę pozującą w przepięknej sukni na łóżku, gdzie obok niej siedzi pies - zdjęcie to zestawiono z tymi, na których Kate leży w luźnej bluzie na łóżku ze swoim psem i odpoczywa.

No i na koniec możecie zobaczyć ekskluzywną fotografię z sesji zdjęciowej, gdzie Upton wciela się w modną gospodyni domową, którą zestawiła ze zdjęciem, gdzie pozuje z odkurzaczem. Co Wy na to? Mi osobiście podobają się tego typu akcje, fajnie, że dziewczyny mają do siebie dystans i nie ściemniają, że wyglądają jak milion dolarów 30 dni w miesiącu.

 

 

 

 

 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

intheskies777
0

Jezus jaka ona jest piękna 😍

odpowiedz

intheskies777
0

Jezus jaka ona jest piękna 😍

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda