Dowóz do domu z McDonald's w Polsce szybciej niż myślisz!
27.04.2017

Dowóz do domu z McDonald's w Polsce szybciej niż myślisz!

 

Mamy to! McDonald’s właśnie ogłosił rozpoczęcie programu pilotażowego, którego zamysłem jest wprowadzenie dowozu do domu jedzenia. W niedalekiej przyszłości usługa ma być dostępna na wszystkich rynkach, na których działa restauracja, w tym oczywiście na polskim.

 

Wielkie BUM zacznie się już w czerwcu! Na pierwszy ogień idzie Wielka Brytania i jej mieszkańcy. Jak wiadomo pilotaż obejmuje aż 22 lokale, a latem chcą osiągnąć 900 lokalizacji, z których będzie można dowieźć potrawy do domu klienta.

 

Jak to będzie wyglądać? Czy McDonald’s zatrudni nowych pracowników do dowozów? Tak, ale to zadanie zostanie powierzone firmie zewnętrznej, która będzie odpowiedzialna za to by jedzenie dotarło do klienta w możliwie najszybszym czasie. Najprawdopodobniej będzie to firma Uber Eats.

 

Po Wielkiej Brytanii przyjdzie czas na Francuzów, Niemców i Kanadyjczyków oraz Amerykanów. Zaraz po tym najprawdopodobniej Polska również pojawi się na mapie. Eksperci szacują, że może to być już na początku przyszłego roku.

 

Jeszcze trochę musimy poczekać, ale najważniejsze, że w końcu McDonald’s wykonał pierwszy ruch. Kto czeka?

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda